Çözüldü Başlangıçta TWRP ekranı geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar telefona rom atalım derken baya bir kurcaladık galiba.
TWRP programını falan önceden kurmuş bir şeyler yapmıştım.
Telefona root atmıştım ancak rom yükleme kısmını becerememiş boş vermiştim.
Olduğu gibi kullanıyordum telefonu.

Ancak bir güncelleme buldu ve yeniden başlattı. Yeniden başlayınca karşıma TWRP ekranı geldi.
Ne yaptıysam düzeltemedim. Nasıl kurtulacağım bu ekrandan ?

twrp.png

Reboot'a basınca yine burası mı geliyor ?

System'e bas ordan. Telefonun yeniden başlatılması lazım. Yeniden başlatıldığında yine TWRP'ye mi girecek bir bakalım. Hafıza kartı yuvası olsaydı keşke. Bir de şu anda herhangi bir ROM'un .zip dosyası var mı telefonunda ?

[FIX] Installed TWRP and now you're stuck af… | LG G2 | XDA Forum

Buradaki konu senin sorunun değil mi Gökhan ? TWRP yüklenmiş. Daha sonra OTA almış. Telefon direkt TWRP'ye giriyor. Burda denilenleri uygulaman lazım.

ADB'yi nasıl çalıştıracağını bilmiyorsan TWRP'nin Terminal Command kısmından konuda bahsedildiği gibi gereken kodu girmen gerekiyor. Konuda uyarmış yalnız her harfe dikkat etmen lazım. Tekrar tekrar kontrol et girdikten sonra.

Net bir biçimde anlayacak ingilizcem yok ve yanlış bir işlem sonucunda telefon sıkıntıya girebilirmiş.
Ayarlar ile falan kurtulma imkanım yok mu ya ? Durup dururken neden geliyor bu program.

Gökhan TWRP açılıyor ya orada Terminal Command Menüsü olacak. Advanced kısmında yanlış hatırlamıyorsam. Linkini verdiğim konuda if you don't have adb yazan yerin altında tek satırlık bir kod var. Terminal kısmına onu eksiksiz ve aynı şekilde gir. Yazdıktan sonra birkaç kere kontrol et aynı şeyi yazdım mi diye. TWRP sizin telefonda sıkıntılıymıș anladığım kadarıyla. Bir daha yükleme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı