Başlat menüsü açılmıyor

Ludvig

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen5 5600 | XFX RX6600 8GB | 32GB HyperX Fury Beast | GIGABYTE B550M | 500GB SSD | Rampage Victory kasa ve dahili PSU
Meslek
Makine Mühendisi
Başlat menüsü açılmıyor. Herhangi bir tepki vermiyor. Nasıl çözebilirim?

Bilgisayarı kapatıp açmayı denediniz mi? Windows'ta ben de yaşıyorum bu durumu nadir de olsa. Kapatıp açınca düzeliyor.

Ctrl+Shift+Esc yapıp görev yöneticisini açın dosya gezginine sağ-tık yapıp görevi sonlandır deyin sonra dosya yeni görevi çalıştıra basıp explorer yazın ve enter tuşuna basın olmazsa görev yöneticisini yeniden açıp(Ctrl+Shift+Esc) dosya yeni görevi çalıştıra basın bu sefer cmd yazın ama altındaki bu görevi yönetici ayrıcalıklarıyla çalıştıra basın sonra enter tuşuna basın cmd açılacaktır oraya sfc /scannow yazın ve bekleyin %100 olana kadar sonra bilgisayarı yeniden başlatın

Yukarıdaki çözümler işe yaradı teşekkürler.

Bende bu çözümler işe yaramadı. Yeniden başlattım o da olmadı. Klasik Başlangıç isimli bir uygulama indirdim. Hemen tepki verdi başlat menüsü ve tuşu. İndirilecek site ismi de verebilirim ama yasak sanıyorum o sebeple veremeyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…