Başlık var sahibi yok

Tamamen moderatorlerin ve genel yonetimin eksikligi. Nedeni sunlar:
- Benzer konularin acilmasina izin vermeleri. ( bkz: programlama bolumu )
- Soruyu sorup kacanlar hakkinda islem yapmamalari. "soru" Basligiyla konu actiysan, gelen cozum onerilerine reaksyon gostermiyorsan gecici sureligine soru sorma yetkin elinden alinmali. Insanlar zaman ve bilgi sunuyorlar senin icin.
- Sorulan sorunun imla olarak hatasinin olmamasi yeterli degil. Sorudan bir sey anlasilmiyorsa ya da eksikse de konu acilmamali. Intel mi AMD mi diye onlarca konu var. "Soru baslikta" diye aciklama yapan var. Bunlara "cevap icinde" diye mesaj atsam beni banlarlar ama hak ettigi fazlasi degil.
- 58. kural sacmaligi. Teknoloji ve yazilim soz konusuysa yabanci makale paylasilmali. Bana teknoloji konusunda kendini cok iyi yetistirmis ama Ingilizce bilmeyen tek bir Turk gosteremezsiniz. Bu konuda her sey cevirme. Script yerine betik yazinca, overclock yerine hiz asirtma yazinca daha anlasilabilir oldugunuzu mu saniyorsunuz? CPU yerine MİB neden yazmiyoruz o halde? Anlasilamadigi icin olabilir mi acaba? Tilt oluyorum bu tarz tezatlara. Gerine gerine korsan desteklemiyoruz dersiniz ama hackintosh basliklari cilgin atiyor. O da korsan, o da illegal (EULA ihlali var). Neyse konudan sapmayayim ama suclu bizi yonetenler :)

Geri
Yukarı