Bass Performansı Yüksek Kulaklık Tavsiyesi

GamerThennars

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, oyunlarda güzel bir şekilde kullanabileceğim ama aynı anda şarkı dinlerken, sesi çok güzel aktaran, bassları güzel verebilen bir kulaklık arıyorum. Şuan Logitech G930 kullanmaktayım ama bassları güzel veremediği için değiştirmeyi düşünüyorum. Kulaklık ve alabileceğim siteler hakkında önerilerinizi bekliyorum. İyi sosyaller.

Razer kraken 7.1 alabilirsin. Bende var ve kendi proğramından bass boost'u açıp 100 yapınca çok güzel bass performansı veriyor. Hem oyunlarda kullanırsın Hem güzelce müzik dinlersin. Ancak tek kötü yanı kulak bölümünün deri olması yazın baya bir terletiyor.

Bu zamana kadar kullanmaktan en keyif aldığım kulaklık Razer Kraken Chroma'dır. Bass performanslarına karşı ilgiliyimdir ve bu kulaklıktan fazlasını bile alıyorum şuan. Küçük bir örnek vermek gerekirse bass seviyesi 30'da iken bile sıradan normal bass bulunan video içeriğinde bile kulaklığın tarafını tam kulağıma koymamışken dudağımı bile titretmeye yetebiliyor. :D Bass sevdamdan dolayı bu kulaklığı aldıktan sonra Razer Hammerhead Pro aldım, ondan da memnunum.

Gaming kulaklık almayacaksın o zaman. Herkes bunu söyler 150 dolarlık gaming kulaklığın verdiği bassları 60-70 dolarlık takstar, audio technica , senheiser markaların ürünleri veriyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı