Bass Sesi Kuvvetli Kulaklık Önerisi

Predator41

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bana sağlam Bass'lı kulaklık lazım. Genellikle elektronik-trap-bass'lı şarkılar dinlediğim için bir yandan tiz'ler de önemli benim için. Max. verebileceğim bütçe 300-350TL olmakta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony MDR XB serisini tercih edebilirsin. 100TL daha ekleyip XB950 alırsan tam olarak isteğini karşılamış olur, çok memnun kalırsın. Verdiğin paranın hakkını alırsın, yurt dışı fiyatından ucuz değil ayrıca :)

Sony MDR XB serisini tercih edebilirsin. 100TL daha ekleyip XB950 alırsan tam olarak isteğini karşılamış olur, çok memnun kalırsın. Verdiğin paranın hakkını alırsın, yurt dışı fiyatından ucuz değil ayrıca :)
Bu konuya bakamamıştım ama bence kendim Sony XB950 BT kulaklık aldım ve Basslarından ve tizlerinden memnunum fakat şöyle bir sıkıntım var telefonda ses gayet yüksek ve net fakat pc. takınca maks. ses azalmakta bunun yanında aynı kaliteyi alamamaktayım kulaklıktan. Anakartın ses kartını kullanıyorum ve anakartımda "ASUS M5A97 R2.0" anakart olmakta. İphone kulaklığımda gayet temiz aldığım sesi XB950'den pc platformu üzerinden alamıyorum maalesef.
Bu arada Sony XB-950 BT gerçekten muhteşem bir kulaklık fiyat vs. olarak. İncelemesini yaptım kendimce güzel bir şekilde. Buralara biryere atmayı planlıyorum üşenmez isem :):)
En son olarakta dediğim gibi ses pc'de daha az olmakta, kayıttan yürütme aygıtlarına da baktığımda kulaklığın son seste olmasına rağmen oradaki çubuklarda son sese ulaşmıyor. İphone kulaklığını ya da hoporlör'ü taktığımda diğer arkadaşlar son tırnağa kadar ses verebiliyor yani sesleri yüksek oluyor XB950BT'ye karşılık umarım birisi yardımıma koşar :)

Son düzenleme:
Empedans değeri yüzündendir, telefonda kablosuz olarak yeterli sesi alabiliyorsan ne mutlu sana.
PC tarafında çoğu kulaklık normalden daha az ses verir :) Ses kartlarının çıkış gücü ve kullanılan amfi büyük önem arz ediyor tabi.

Ben de MDR1ABT modelinde kablosuz ve kablolu olarak yeni nesil akıllı telefonlarda yeterli ses yüksekliğini alamadığım için geri iade ettim. Hepsiburada sağolsun hemen verdi paramı :)

Bass derinliği nasıl lütfen anlat. Aktif gürültü engelleme vapurda iş görüyor mu? Ben de almayı düşünüyorum.

Empedans değeri yüzündendir, telefonda kablosuz olarak yeterli sesi alabiliyorsan ne mutlu sana.
PC tarafında çoğu kulaklık normalden daha az ses verir :) Ses kartlarının çıkış gücü ve kullanılan amfi büyük önem arz ediyor tabi.

Ben de MDR1ABT modelinde kablosuz ve kablolu olarak yeni nesil akıllı telefonlarda yeterli ses yüksekliğini alamadığım için geri iade ettim. Hepsiburada sağolsun hemen verdi paramı :)

Bass derinliği nasıl lütfen anlat. Aktif gürültü engelleme vapurda iş görüyor mu? Ben de almayı düşünüyorum.
Öncelikle geç cevap verdiğim için üzgünüm bu arada kulaklığım BT değil Sony XP950AP modeli yani kablolu modeli ve ses kalitesi ve bass kalitesi gerçekten mükemmel. Fakat şöyle bir olay var bilgisayarda hiç mutlu olamadım. Bu arada AP için konuşıyım dışardan ses almıyorsunuz diyebileceğim kadar az ses geliyor. Ses son seviyede iken dışarıyla bağlantınız tamamen kesilmek ile beraber rahatsız etmiyecek bir şekilde dışarıya ses veriyor ama otobüste insanlar pek farketmiyor hele ki ayakta iseniz. Vapurda problem yaratıcağını sanmıyorum rüzgar+dış sesler ile beraber. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı