Bass ve müzik kalitesi yüksek Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

MuaGGy

Kilopat
Merhaba, bütçem 3000TL. Günde 5-6 saat müzik dinliyorum (genellikle elektronik türünde) ve Bass'ı seviyorum. Şu anda QCY T13 modelini kullanıyorum, giriş seviye bir kulaklık. Artık Premium seviyeye geçme kararı aldım. Alacağım kulaklık ile Deezer Hi-Fi ve Tidal gibi müzik servislerini de kullanmayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Dikkatimi çeken bir model:

Kullanmak istediğiniz müzik servisleri için iyi bir codec'e sahip kulaklık kullanmanız gerekiyor. aptX ve LDAC bu iş için biçilmiş kaftanlar.

Sizin attığınız kulaklıkta aptX Adaptive mevcut. Bu codec sayesinde yüksek çözünürlüklü sesi dinleyebilirsiniz.

Kulaklık güzel, Sennheiser kalitesi sonuçta. Bas konusunda sizi üzmeyeceğini düşündüğüm bir kulaklık. Alternatif olarak linkini bırakacağım SONY WF-XM3 bakılabilir. Ben olsam sizin bulduğunuz Sennheiser'den yürürdüm.

https://www.hepsiburada.com/sony-wf...likli-kablosuz-kulaklik-siyah-pm-HB00000P3RII

Kullanmak istediğiniz müzik servisleri için iyi bir Codec'e sahip kulaklık kullanmanız gerekiyor. Aptx ve LDAC bu iş için biçilmiş kaftanlar.

Sizin attığınız kulaklıkta aptx adaptive mevcut. Bu codec sayesinde yüksek çözünürlüklü sesi dinleyebilirsiniz.

Kulaklık güzel, Sennheiser kalitesi sonuçta. Bas konusunda sizi üzmeyeceğini düşündüğüm bir kulaklık. Alternatif olarak linkini bırakacağım Sony WF-XM3 bakılabilir. Ben olsam sizin bulduğunuz Sennheiser'den yürürdüm.

https://www.hepsiburada.com/sony-wf...likli-kablosuz-kulaklik-siyah-pm-HB00000P3RII

Yorumunuz in teşekkürler. LDAC ve aptX codec kullanmak için bağlanılan cihazda da bu codec'lerin olması da gerekiyor mu? Şu an Samsung A31 kullanıyorum.

Android telefonlarda yeni sürümlerde sıkıntı çıkmıyor.

Teşekkürler. Geliştirici seçeneklerinde şöyle bir şey buldum, sanırsam yeni kulaklığı takınca bunlar aktif olacak, QCY T13 için diğerleri seçilemiyor.

Biraz daha bütçe arttırıp bu kulaklığı almak mantıklı mıdır?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230131-140144_Settings.jpg
    Screenshot_20230131-140144_Settings.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Teşekkürler. Geliştirici seçeneklerinde şöyle bir şey buldum, sanırsam yeni kulaklığı takınca bunlar aktif olacak, QCY T13 için diğerleri seçilemiyor.

Biraz daha bütçe arttırıp bu kulaklığı almak mantıklı mıdır?
AAC destekliyor olmalı T13. Müzik uygulamalarından sesi maksimuma getirip bakın.

XM4 hakkında fazla bilgim yok maalesef. XM3'e göre çok gelişmediğini söyleyenler var. Tasarımı da çok farklı.

Aac destekliyor olmalı t13. müzik uygulamalarından sesi maksimuma getirip bakın.

XM4 hakkında fazla bilgim yok maalesef. XM3'e göre çok gelişmediğini söyleyenler var. Tasarımı da çok farklı.

Bilgiler için teşekkürler. Dışarıda çok görüşme yapmadığım için ve müzik kalitesi benim için daha ön planda olduğu için Sennheiser tercih edeceğim sanırım, umarım üzmez :)

Geri
Yukarı