Basslı müzikler sizi de ağlatıyor mu?

turaner2422

Hectopat
Makaleler
2
Yüksek Basslı sad beatler nedense tüylerimi diken diken edip beni ağlatıyor. Müziğin sözlerinin neşeli veya üzgün olmasının bir önemi yok. O Basslar kulağıma vurdukça bir şeyler oluyor, kendimi tutamıyorum ve psikolojim sizlere ömür, ellerinizden öper.

Örnek (genelin bildiği şarkıları koydum ki daha rahat anlaşılsın):

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben genellikle müziği neşelenmek için dinlerim. Yani her zaman dinliyorum. Sizinki de garipmiş 🤔 basslı müzikle ağlayanda ilk defa gördüm :D

Yüksek basslı sad beatler nedense tüylerimi diken diken edip beni ağlatıyor. Müziğin sözlerinin neşeli veya üzgün olmasının bir önemi yok. O basslar kulağıma vurdukça bir şeyler oluyor, kendimi tutamıyorum ve psikolojim sizlere ömür, ellerinizden öper.

Örnek (genelin bildiği şarkıları koydum ki daha rahat anlaşılsın):

Neşeli olsa bile bassların üzmesi ilginç ama normal gibi, bende bazen çok değişik şeyler için ağlıyorum hatta bazen mutlu müzikler bile beni ağlatıyor.

Ben genellikle müziği neşelenmek için dinlerim. Yani her zaman dinliyorum. Sizinki de garipmiş 🤔 basslı müzikle ağlayanda ilk defa gördüm :D
Ben de neşelenmek isterdim 😂 Ama iki senedir bu olaydan dolayı pek müzik dinleyemiyorum. Neşelenmek için farklı aktiviteler yapıyorum.
Neşeli olsa bile bassların üzmesi ilginç ama normal gibi, bende bazen çok değişik şeyler için ağlıyorum hatta bazen mutlu müzikler bile beni ağlatıyor.
Hiçbir zaman durduk yere ağlayan biri olmadım tam tersine hiç belli etmem ne kendime ne başkasına ama şu basslar kulağıma vurunca regl döneminde bir ergen kıza dönüşüyorum 😁 Keşke biri taotronics falan hediye etse bassları sağlam bir kulaklık şöyle offf
Hiçbir zaman durduk yere ağlayan biri olmadım tam tersine hiç belli etmem ne kendime ne başkasına ama şu basslar kulağıma vurunca regl döneminde bir ergen kıza dönüşüyorum 😁 Keşke biri taotronics falan hediye etse bassları sağlam bir kulaklık şöyle offf

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı