Bass'lı Şarkı Önerisi

TheFlasher

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşar, Logitech Z906 almış bulunmaktayım ve ben bu sistemin hakkını vermek istiyorum. Bana sistemi zorlıyacağım müzikler önerirseniz sevinirim.

DFX e falan ihtiyacın yok. Lil Jon un çoğu şarkısı istediğini verir örnek BME Click Bass Boost, Machine Gun Kelly çoğu şarkısında hafif vuruşlar çok hoş ayrıca sözleride araştırırsanız dinlerken daha çok zevk verecektir. Şuan mobildeyim bilgisayar başına geçtiğimde unutmaz isem yazacağım. Ayrıca zamanınız var ise bir video atıp görüşlerinizi belirtirseniz bana ve konuyu görüp almayı düşünenlere yardımcı olmuş olursunuz bende Z906 almayı düşünüyorum. :)

Hazır bilgisayarda iken tekrardan bir kaç tane önereyim dedim.

EXCISION
Adventure Club
Yellow Claw
Modestep

Link olarak bir tane vermek gerekirse
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu grupları dinlemelisin ve ayrıca UKF Dubstep kanalında oldukça güzel parçalarda bulabilirsin. (y)
Bu arada hayırlı olsun. :kedi:

DFX e falan ihtiyacın yok. Lil Jon un çoğu şarkısı istediğini verir örnek BME Click Bass Boost, Machine Gun Kelly çoğu şarkısında hafif vuruşlar çok hoş ayrıca sözleride araştırırsanız dinlerken daha çok zevk verecektir. Şuan mobildeyim bilgisayar başına geçtiğimde unutmaz isem yazacağım. Ayrıca zamanınız var ise bir video atıp görüşlerinizi belirtirseniz bana ve konuyu görüp almayı düşünenlere yardımcı olmuş olursunuz bende Z906 almayı düşünüyorum. :)
Video çekmeyi düşünüyorum fakat, salonda bir vitrin var ve o vitrin en küçük bass vurduğunda bile titriyor, ve bu bass'ı hissetmenize mani oluyor. Eğer videosunu çekersem sizde tam tatmin olamazsınız. Ama ses sistemi kesinlikle muazzam.

Galiba zorlamak için rock, heavy rock, metal, trash metal tarzı şarkılara ihtiyacın var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı