Baştan sona web tasarım öğrenmek

sskla

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı Web Tasarım
Merhabalar, web tasarım bölümü 11. sınıftayım açık öğretim alıyorum, dersleri zevkle yapıyorum ancak şu sıralar pek ilgilenemedim ve bazı şeyleri de unutmaya başladım. Genel ve başlangıç bilgim var gördükçe de hatırlıyorum ancak tamamen düzenli bir şekilde öğrenmek istiyorum. Okula bağlı kalmadan önerdiğiniz bir site video var mıdır? YouTube'da bazı videolar buldum anlatım çok iyi ancak sürekli kodlarla, okuldan alıştığım çalışma tipi bazen kodlardan bazen dreamweaver'dan düzenleme ile oluyor, sizin önerdiğiniz çalışma şekli varsa belirtmenizi rica ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık Web Development işlerinde inanılmaz fazla araç çıktığı için sana öneri sunabilmemiz için hangi frameworklerle çalıştığını söylemelisin.

Ben html ve css'i web odası adlı youtube kanalından öğrendim. Php ye gelince ise Emrah Yüksel izlemeye başladım. Temeli oturttuktan sonra basitten zora doğru script bularak kendi kendine tasarım yapabilirsin. Bence bu işin püf noktası pratik yapmak. Ne kadar çok pratik yaparsan o kadar iyi olur senin için ve öğrendiklerini de unutmazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı