Başvuru sonrasında 2 haftadır Türk Telekom gelmiyor

nacoores

Decapat
Daha fazla  
21 Mart'ta Türk Telekom'a ev interneti için başvuru yapmıştım fakat bugüne kadar ne gelen oldu ne giden. Türk Telekom'un şubesine gidince de, altyapı çalışmamız var bitince gelinecek demişlerdi fakat Türk Telekom'un planlı çalışma duyurularına baktığımda bir çalışma bulunmamaktadır diyor. 2 haftadir evde internet yok, internet paketim de bitmek üzere. Ne yapmam lazım? Yazmayı unutmuşum çalışma sadece benim yaşadığım mahalledeymiş. Olduğum mahallenin gitmediğim yeri kalmadı hiçbir kazı çalışması görmedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230401_181044_Chrome.jpg
    Screenshot_20230401_181044_Chrome.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Müşteri hizmetlerini arayıp sor, ama en iyisi il/ilçe müdürlüğüne gidip oraya sor, bölgen ile alakalı en doğru bilgiyi oradan alırsın. Eğer verebiliyorlarsa MAGNET talep et, bu çalışmalar kim bilir ne zaman biter. Eğer şanslıysan MAGNET ile çalışmalar bitene kadar internet kullanabilirsin ama MAGNET alamıyorsan Superbox veya benzeri altyapısız internetlere yönel. Baktın bayağı şanssızsın hiçbir türlü internet alamıyorsun, bekleyeceksin. Çalışmalar (başlarsa) bitene kadar belirsiz bir süre bekleyeceksin. Bana da altyapı çalışmaları yüzünden internet veremiyoruz dediler gittim sınırsız mobil veri aldım mecbur onu kullanıyorum.

Müşteri hizmetlerini arayıp sor, ama en iyisi il/ilçe müdürlüğüne gidip oraya sor, bölgen ile alakalı en doğru bilgiyi oradan alırsın. Eğer verebiliyorlarsa magnet talep et, bu çalışmalar kim bilir ne zaman biter. Eğer şanslıysan magnet ile çalışmalar bitene kadar internet kullanabilirsin ama magnet alamıyorsan Superbox veya benzeri altyapısız internetlere yönel. Baktın bayağı şanssızsın hiçbir türlü internet alamıyorsun, bekleyeceksin. Çalışmalar (başlarsa) bitene kadar belirsiz bir süre bekleyeceksin. Bana da altyapı çalışmaları yüzünden internet veremiyoruz dediler gittim sınırsız mobil veri aldım mecbur onu kullanıyorum.

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için tek tek deneyeceğim.

Geri
Yukarı