Türk Telekom 2 haftadır kabloyu düzeltmiyor

Ertugrul1403

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul/AVR
Bizim binada komşu yeni internet bağlatıyor,
TTnet elemanları gelip bizim kabloyu söküyor, komşunun internetini bağlayıp gidiyor.

Cumartesi kahvaltı eder iken, telefonda WiFi simgesinin kenarında ünlem (!) İşareti çıktı.
Kalktım modeme baktım DSL ışığı sönmüş.

Turk Telekom denen lanet olası firmayı aradım, bana 15 gün içerisinde kablo ekibimiz halledecek sorunu dediler.

Üzerinden 2 hafta geçti hâlâ ses seda yok.

Adamlarla papaz oldum, telefonu açanın ismini biliyorum artık o derece.

Sizce ne yapmalıyım?

Taahhüt 2019 yılının Ağustos ayında bitiyor.

3 haftadır mağara adamı gibiyim TTNET yüzünden.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 ay hiç internet kullanmadığım hâlde bunlara para ödedim ben. :) 1 mb bile kullanmadım ciddi ciddi, ki sorun da tamamen kendilerindeydi. Binadaki başka bir yere internet bağladıkları gün benim internet gitti sonra da gelmedi. Allahtan sonra oradan taşındım da SOL kullanıyorum, biraz pahalı ama en azından kafam rahat...

Bu durum biraz şansınızdan ve oturduğunuz yerden kaynaklanıyor bence. Ben de aynı sorunu yaşadım ve müşteri hizmetlerini arayarak arıza kaydı oluşturdum 2 gün sonra ekipler gelip sorunu halletmişti. Ama yine de Türk Telekom lanet bir firma...

Telefon panosundan sizin kabloyu çıkarıp başkasının kablosunu bağlamışlarsa bunun için bir elektrikçi çağırıp 5 dakikada hallettirebilirdiniz. Bunun için 2 hafta beklemenize gerek yoktu.

Telefon panosundan sizin kabloyu çıkarıp başkasının kablosunu bağlamışlarsa bunun için bir elektrikçi çağırıp 5 dakikada hallettirebilirdiniz. Bunun için 2 hafta beklemenize gerek yoktu.
Türk Telekomun hatasını neden kendi cebinden para vererek halletsin ki.
Bizim binada komşu yeni internet bağlatıyor,
TTnet elemanları gelip bizim kabloyu söküyor, komşunun internetini bağlayıp gidiyor.

Cumartesi kahvaltı eder iken, telefonda WiFi simgesinin kenarında ünlem (!) İşareti çıktı.
Kalktım modeme baktım DSL ışığı sönmüş.

Turk Telekom denen lanet olası firmayı aradım, bana 15 gün içerisinde kablo ekibimiz halledecek sorunu dediler.

Üzerinden 2 hafta geçti hâlâ ses seda yok.

Adamlarla papaz oldum, telefonu açanın ismini biliyorum artık o derece.

Sizce ne yapmalıyım?

Taahhüt 2019 yılının Ağustos ayında bitiyor.

3 haftadır mağara adamı gibiyim TTNET yüzünden.
Bulunduğun yerin il müdürlüğüne git durumu anlat yardımcı olurlar.

Türk Telekomun hatasını neden kendi cebinden para vererek halletsin ki.

Bulunduğun yerin il müdürlüğüne git durumu anlat yardımcı olurlar.
Yani Türk Telekomun hemen gelip halledeceğini düşünerek aradıysa hata etmiş. Ayrıca 2 hafta bekleyene kadar üç kuruş para verip sorunu halledecek. Sanki gelip 100 TL para isteyecek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı