BAT dosyası ile virüs yapılırken yanlışlıkla tıklandı

şarapçı melih

Centipat
Yer
Aydın
Metin belgesiyle arkadaşıma şaka yapacaktım. Daha sonra start Edge yazdım bir de YouTube'dan jumpscare linki koydum her şey güzel sonra Discord'dan atacakken yanışlıkla açtım. Aslında sadece Chrome'u açacaktı fakat sonsuz CMD sonsuz Chrome açtı. Son çare bilgisayarı yeniden başlattım sorun düzeldi fakat bilgisayarda yavaşlama gibi bir sorun olur mu?

Metin belgesiyle arkadaşıma şaka yapacaktım. Daha sonra start Edge yazdım bir de YouTube'dan jumpscare linki koydum her şey güzel sonra Discord'dan atacakken yanışlıkla açtım. Aslında sadece Chrome'u açacaktı fakat sonsuz CMD sonsuz Chrome açtı. Son çare bilgisayarı yeniden başlattım sorun düzeldi fakat bilgisayarda yavaşlama gibi bir sorun olur mu?
Bir sorun olmaz. Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim 🙂

Hayır. Kodları bana da atar mısınız :)
korkudan kodları sildim ama yeniden atıyorum :)

Hayır. Kodları bana da atar mısınız :)
start chrome
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
start edge
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

normalda sadece iki tane video açılacaktı ama pc 2 bin dosya açtı xd

Korkudan kodları sildim ama yeniden atıyorum :)

Start Chrome
Start Edge

Normalda sadece iki tane video açılacaktı ama PC 2 bin dosya açtı xd.

2 video pek tatmin edici gelmedi ses 70-80 ile dinliyorum keyif verici :D

Yeni konular

Geri
Yukarı