BAT dosyasını başka BAT dosyasıyla startup dizinine kopyalamak olmuyor

zIlgar

Centipat
Yer
Bakü
Daha fazla  
Selamlar. Ben bir BAT dosyasındakı komutla başka BAT dosyasını startup dizinine kopylamak istiyorum fakat mümkün olmuyor. Windows hata kodu da vermiyor. Eğer BAT dosyasını masaüstüne kopyalamak istesem mümkün oluyor.

Not: USB bellekdeki BAT dosyasını startup dosyasına yollamak istiyorum.

Selamlar. Ben bir BAT dosyasındakı komutla başka BAT dosyasını startup dizinine kopylamak istiyorum fakat mümkün olmuyor. Windows hata kodu da vermiyor. Eğer BAT dosyasını masaüstüne kopyalamak istesem mümkün oluyor.

Not: USB bellekdeki BAT dosyasını startup dosyasına yollamak istiyorum.
Hocam yarın konu içinde beni etiketleyin nasıl yapıldığını anlatırım.

Belki alakasız ama bunu ChatGPT'ye sorabilirsiniz belki istediğiniz cevabı verir

Belki alakasız ama bunu ChatGPT'ye sorabilirsiniz belki istediğiniz cevabı verir
Eski bir konu arkadaş muhtemelen etiket atmayı unutmuş. ChatGP'yeT bu tarz işlemleri detayları sorarak hızlıca cevap alabilir.

Bir kaç noktada hata yapılmış olabilir. Dizin yolunda %username% ismi yer alıyor. Sabit bir isim kullanılmışsa yeni sistemde farklı bir isim tercihinde komut artık çalışmayacaktır.

Yönetici yetkisi olmadan işlem yapılıyor olabilir. Masaüstü dizini ve startup dizini için farklı güvenlik prosedürleri olabilir.

Tüm bunlar işe yaramazsa regedit ile başlangıca açılması istenilen dosya eklenebilir
Konu linki

Geri
Yukarı