Batı cephesinde yeni bir şey yok tarzı film önerisi

Sarp Ucer

Hectopat
Daha fazla  
Yaşım 16, filmi ailemle izleyeceğim, çok fazla çıplaklık olmaması iyi olur. Filmin türü çok da fark etmez ama aksiyon tercih etmiyorlar genelde. (Batı cephesinde yeni bir şey yok tarzı bir aksiyon filmi ise olabilir.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşım 16, filmi ailemle izleyeceğim, çok fazla çıplaklık olmaması iyi olur. Filmin türü çok da fark etmez ama aksiyon tercih etmiyorlar genelde. (Batı cephesinde yeni bir şey yok tarzı bir aksiyon filmi ise olabilir.)

Oppenheimer aileyle izlemelik harika bir film hocam bence. Çıplaklık zaten sinemada olmaz. Ben gittim Oppenheimer'e. Yani okulda ders olarak verilmesi gerek bence Oppenheimer denen adamı. Kesinlikle izleyin. Zaten başka film yok piyasada.

Oppenheimer aileyle izlemelik harika bir film hocam bence. Çıplaklık zaten sinemada olmaz. Ben gittim Oppenheimer'e. Yani okulda ders olarak verilmesi gerek bence Oppenheimer denen adamı. Kesinlikle izleyin. Zaten başka film yok piyasada.

:D maalesef izledim onu hocam tekrar izleyemem.

Hocam Netflix'te izleyeceğiz.

Netflix zaten erotikten başka bir şey yok. Cihat deyince aklına erotik gelen adamlar izler ailesiyle Netflix'i. Ben izlemediğimden yorum yapamam fakat Netflix'te var mıdır bilmem ama bir şekilde Spider-Man Across'u izleyin hocam. Burada Allah bilir kaçak izlemeye de korsana teşfik derler şimdi. Siz neredeyse 200 lira bayılın.

Er Ryan'ı Kurtarmak , Ayla , 13 Saat , Dunkirk , Unbroken ( Boyun Eğmez ) , Dağ 1 -2 , Kara Şahin Düştü , 12 Savaşçı , Midway , Musul , Extraction hocam bunlara bir göz atın uyan olursa izlersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı