CS2 en düşük kesinti ile envanterdeki itemler nakite nasıl çevirilir?

Buff 163 yerine buff markette peki yapılabiliyor mu?
Çekilebiliyor diye biliyorum ancak satması zor olabilir. CSFloat öneririm şu anda baya sağlam ancak para çekmesi nasıl bilmiyorum.

Çekilebiliyor diye biliyorum ancak satması zor olabilir. CSFloat öneririm şu anda baya sağlam ancak para çekmesi nasıl bilmiyorum.
CSFloat'ta bu aralar dolandırıcılık meseleleri çok baş göstermeye başladı.
Para çıkışında dert olabilir.
Para çıkışında güvenilir kanallar yani %Buff olarak alım-satım yapan kişiler daha mantıklı gibi.
En azından şu an için daha mantıklı.

CSFloat'ta bu aralar dolandırıcılık meseleleri çok baş göstermeye başladı.
Para çıkışında dert olabilir.
Para çıkışında güvenilir kanallar yani %Buff olarak alım-satım yapan kişiler daha mantıklı gibi.
En azından şu an için daha mantıklı.
Son zamanlarda evet dikkatli olmak lazım. Direk itemi BUFF163'te satıp daha sonra bakiyeyi satmayı da deneyebilir konu sahibi. 2.5% itemi satıp bakiyeye dönüştürürken 2.5%'te bakiyeyi alacak arkadaşa satarken zarara girer 95% BUFF'a dönüştürmüş olur.

Son zamanlarda evet dikkatli olmak lazım. Direk itemi buff163'te satıp daha sonra bakiyeyi satmayı da deneyebilir konu sahibi. 2.5% itemi satıp bakiyeye dönüştürürken 2.5%'te bakiyeyi alacak arkadaşa satarken zarara girer 95% Buff'a dönüştürmüş olur.

Buff 163'te bakiye satma işlemini hiç yapmadım internette aratınca ilgili bir video çıkmıyor tam olarak nasıl gerçekleşiyor bu işlem ve dolandırılma riski var mı?

Buff 163'te bakiye satma işlemini hiç yapmadım internette aratınca ilgili bir video çıkmıyor tam olarak nasıl gerçekleşiyor bu işlem ve dolandırılma riski var mı?
Sıkıntılı mı? İşi bilmeyen insanlar gene tünemiş anlaşılan.
Neredeyse 5.5-6 senedir trading yapıyorum. Piyasadaki tüm discord gruplarını bilirim, çoğunda da bilinirim. İşini severek yapan ve bu işi yaparken iki tarafın da kârını düşünen çok insan gördüm.
Siz gidip ne idüğü belirsiz adama satarsanız tabi sıkıntılı dersiniz.
Gidip Egecan Kırtaş/LeviaCaster/Elseen/Yağız Dinçel/CS Kaplanı Renat gibi kişilerden +Ref almış kişilerle trade yapın.
Burada yazdığım kişilerin discordlarına girip fazlaca +ref alan hocalarımla alışveriş yapabilirsiniz.
Birçoğu ile çok fazla trading yaptım, sıkıntı olmadı hiç.

Twitter'da @MateoCatCS ile alışveriş yapıyordum ancak bakiye alıyor mu bilmiyorum o yüzden çok yardımcı olamayacağım kusuruma bakmayın. ^^

Artık Buff üzerinden satış yapamıyorsunuz.
Evet yaklaşık 16 saat önce verilen karardan dolayı Çin vatandaşı olmadan hiçbir şekilde satış yapılmıyor.

Bakiyeniz varsa onun ile item alın ve artık CSFloat gibi sitelere yönelin derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı