Batihost mu Rabisu mu?

onurgs74

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 sitede ayrı bir plan aldım. Sitelerin durumunu göre öneride bulanabilir misiniz? Başka siteler de düşünebilirim.

as1.png
as2.png

Dosya Ekleri

• as3.png
    as3.png
    46,6 KB · Görüntüleme: 20
Arkadaşlar 2 sitede ayrı bir plan aldım. Sitelerin durumunu göre öneride bulanabilir misiniz? Başka siteler de düşünebilirim.

Eki Görüntüle 2079200Eki Görüntüle 2079201
Batihost'un verdiği paket uzak masaüstü olarak geliyor, Rabisu'nun verdiği paket Webpanel, aslında üstte ki arkadaşın demesinin tam tersi rabisuyu kullanmak daha kolay.

Seçim kısaca sana kalmış, ama Cihaz ve Altyapı kalitesi olarak Rabisu bir tık önde.

Batihost'un verdiği paket uzak masaüstü olarak geliyor, Rabisu'nun verdiği paket webpanel, aslında üstte ki arkadaşın demesinin tam tersi Rabisu'yu kullanmak daha kolay.

Seçim kısaca sana kalmış, ama cihaz ve altyapı kalitesi olarak Rabisu bir tık önde.

Ya bir şey daha sorsam bunlar bana uzaktan erişimli PC olarak mı geliyor yoksa direkt siteden serverın ayarlarını falan mı yapıyorum.

Rabisu zamanıda kullandım her gün hatayla karşılaşıyordum destek cevapları 1-2 saat sonra geliyordu tabii bana olan herkese olacak diye bir şey yok ama önermem verdikleir panel bana mantıklı gelmiyor daha sadeleştirilebilir ve ciddi sunucu düşünüyorsanız VDS öneriyorum

Rabisu zamanıda kullandım her gün hatayla karşılaşıyordum destek cevapları 1-2 saat sonra geliyordu tabii bana olan herkese olacak diye bir şey yok ama önermem verdikleir panel bana mantıklı gelmiyor daha sadeleştirilebilir ve ciddi sunucu düşünüyorsanız VDS öneriyorum.

Reise katılıyorum. Eğer VDS arıyorsanız Performanslı Minecraft Sunucu Kirala - Nethiz buraya da bakabilirsiniz. Çoğu firmaya göre fiyatları gayet uygun.

Rabisu zamanıda kullandım her gün hatayla karşılaşıyordum destek cevapları 1-2 saat sonra geliyordu tabii bana olan herkese olacak diye bir şey yok ama önermem verdikleir panel bana mantıklı gelmiyor daha sadeleştirilebilir ve ciddi sunucu düşünüyorsanız VDS öneriyorum

Evet bende belirttim zaten. VDS'de alabilir, hem VDS üzerinde daha az sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum, çünkü VDS aldıktan sonra tek sorun kapanması olur yüksek ihtimalle onu da Müşteri panelinden açabiliyorduk.

Geri
Yukarı