Batllefield 4 Viper Kullanımı

neşelienginar

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Bu konuda gerçekten yardıma ihtiyacım var. Az çok Viperi iyi kullanıyorum. Ancak bazı oyunculara karşı hiç şansım olmuyor. Özellikle 140 leveli geçmiş oyuncuları Viperi nasıl kullanıyorlar anlamakta zorlanıyorum. Mouse DPI ayarlarım 1000 ve oyun içi hassasiyet 35 yinede vipere karşı ateş ettiğimde etkisiz oluyorum.

Kardeş ben boş haritalarda baya sürdüm, kontrol falan da fena değil yalnız karşı helikoptere birinci pilot olarak attığım bombaların çoğunu kaçırıyorum. Helikopterlere karşı özellikle vipere karşı çoğunu boşa sallıyorum. Hedef göstergesi konusunda benim anlamadığım bir yer mi var? Özellikle leveli yüksekler çok uzak mesafeden beni vurabiliyorken, ben resmen yakından bile tutturamıyorum. Göstergedeki dikey çizgi nedir diye sorsam daha uygun olacak herhalde. Bir de son olarak tow missile kullanma hakkında bilgin var mı?

Sayın beco3535 karşı helikoptere ilk hedef kiliti attığınızda sadece bir tane füze atın karşı pilot helikopterin savunma sistemini devre sokacaktır flare atarsa etrafa saçılan ateş toplarının durmasını egm radar açarsa karşı helinin etrafında oluşan duman görüntüsünün gitmesini bekleyin ve diğer füzeleri ateşleyin.

Sayın beco3535 karşı helikoptere ilk hedef kiliti attığınızda sadece bir tane füze atın karşı pilot helikopterin savunma sistemini devre sokacaktır flare atarsa etrafa saçılan ateş toplarının durmasını egm radar açarsa karşı helinin etrafında oluşan duman görüntüsünün gitmesini bekleyin ve diğer füzeleri ateşleyin.
Kardeşim hedef konusunda dikey çizginin anlamı ney? Bir de helikoptere artı işaretine almama rağmen attığım atışların çoğu isabet etmiyor. Bunun hedefteki dikey çizgiyle ilgisi var mı?

Kardeşim hedef konusunda dikey çizginin anlamı ney? Bir de helikoptere artı işaretine almama rağmen attığım atışların çoğu isabet etmiyor. Bunun hedefteki dikey çizgiyle ilgisi var mı?
Eğer dikey çizgiden kastınız 1 numaralı yani helikoptere ilk bindiğiniz andaki çizgi ise o kara hedeflerini vurmak için gerekli imleç uzaktaki hava hedeflerine 2 numaralı silah olan heatseekers ile önce kilit atmanız lazım. Attığınız füzeler eğer hedefi vurmuyorsa karşı oyuncu x tuşu ile helikopteri füzeye karşı koruyan sistemi aktif ettiği içindir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı