Sürprizbozan Batman Arkham Asylum bölümü geçemiyorum

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DarkSummer

Decapat
Merhaba arkadaşlar, Batman Arkham asylumda jokerin mutasyona uğrayıp devleştiği bölümde aşağıya indirdiği adamlar çok zor ölüyorlar bir de kalabalık oldukları için fazla hasar veriyorlar bunu geçmenin bir yöntemi var mı? Yoksa gerçekten PC'ye kıracağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamları olabildiğince tuzağa çekmeye çalış. Jokerin attığı diş bombaları veya elektrikli duvarlara çarptır adamları. Bir de Joker çatıya çıktığında batclaw ile onu aşağı çekmeye çalışıyor musun? Çünkü onu çatıya çıkıp arkasını döndüğünde aşağı düşürmezsen geçemezsin bölümü.

Adamları olabildiğince tuzağa çekmeye çalış. Jokerin attığı diş bombaları veya elektrikli duvarlara çarptır adamları. Bir de Joker çatıya çıktığında batclaw ile onu aşağı çekmeye çalışıyor musun? Çünkü onu çatıya çıkıp arkasını döndüğünde aşağı düşürmezsen geçemezsin bölümü.

Tam onu atarken yerde jokerin attığı bombalar patlıyor ve Batman çekmeyi bırakıyor sonra joker tekrar önüne dönüyor gerisi yine aynı döngü.

Tam onu atarken yerde jokerin attığı bombalar patlıyor ve çekmeyi bırakıyor sonra joker tekrar önüne dönüyor gerisi yine aynı döngü.
Bombaların yanına git bombalar olduğu yerde durup 2-3 saniye sonra patlayacak. Yerde bomba varken Jokeri çekmeye çalışma önce bombanın yanına gidip tetiklenmesini sağla ki sen Jokeri çekerken yanına gelip patlamasın.

Hile kullanabileceğim bir site veya eklenti var mı hocam yoksa gerçekten PC zarar görecek.

Bombaların yanına git bombalar olduğu yerde durup 2-3 saniye sonra patlayacak. Yerde bomba varken jokeri çekmeye çalışma önce bombanın yanına gidip tetiklenmesini sağla ki sen jokeri çekerken yanına gelip patlamasın.

Bomba patlayana kadar joker arkasını dönmüş oluyor.

Hile kullanabileceğim bir site veya eklenti var mı hocam yoksa gerçekten PC zarar görecek.
Hile kullansan bile o bombalar patladığında yine seni engelleyecek. En fazla ölmezsin onda da doğru hareketi yapamadıktan sonra anlamı olmaz. Ha çok istiyorsan "Batman Arkham Asylum trainer" yazarsan muhtemelen bir hile bulursun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video rehber niteliğinde olacaktır.

Gameplay walkthrough izleyebilirsin, insanlar nasıl geçiş bakmak için.

Ben hiç zorlandığımı hatırlamıyorum oyunda çünkü
Oyunu 3 kere zor zorlukta bitirdim bir kere bile öldüğümü hatırlamıyorum bende. Çok daha zor yerler var oyunda. Gerçi bu oyunlara 100'er saat gömen biri için normal fakat ilk defa oynayanın da bu kadar zorlanacağını düşünmüyordum.

Hile kullansan bile o bombalar patladığında yine seni engelleyecek. En fazla ölmezsin onda da doğru hareketi yapamadıktan sonra anlamı olmaz. Ha çok istiyorsan "Batman Arkham Asylum trainer" yazarsan muhtemelen bir hile bulursun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video rehber niteliğinde olacaktır.

Hocam benim Batman bu kadar çevik değil videoda ki hasar bile almıyor.

Oyunu 3 kere zor zorlukta bitirdim bir kere bile öldüğümü hatırlamıyorum bende. Çok daha zor yerler var oyunda. Gerçi bu oyunlara 100'er saat gömen biri için normal fakat ilk defa oynayanın da bu kadar zorlanacağını düşünmüyordum.

O zaman bende sorun var.

Geri
Yukarı