Batman: Arkham Asylum GOTY ilk kapı ve ses sorunu

İşletim sistemi
Windows 11

borghesia

Hectopat
Yer
İlkadım, Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2080 - 2600X
Ekran kartı
RTX 2080
İkinci bir kapı var mı bilmiyorum. İlk kez oynayacağım ama ne kapı açılıyor ne de ses var. Forumlardaki genel çözümleri denedim ama sorunum düzelmedi. Sil yükle veya Cloud senkronizesini kapatma, eski sürümlere dönme gibi çözümler bir işe yaramadı. PhysX eski sürümü kurma kaldı bir tek denemediğim. Aldığım sorun bu linkteki ile aynı.

İkinci bir kapı var mı bilmiyorum. İlk kez oynayacağım ama ne kapı açılıyor ne de ses var. Forumlardaki genel çözümleri denedim ama sorunum düzelmedi. Sil yükle veya Cloud senkronizesini kapatma, eski sürümlere dönme gibi çözümler bir işe yaramadı. PhysX eski sürümü kurma kaldı bir tek denemediğim. Aldığım sorun bu linkteki ile aynı.
Crackli mi indirdiniz?

PhysX 9.10.0513 sürümünü denememiştim, şimdi kurup yeniden başlattığımda kapının açılmamama sorunu düzeldi. Sadece ses problemi kaldı.

FPS'yi 30'a sabitleyebilirsin aynı tarzda bir hata Dead Space 1'de mevcuttu FPS 30'a sabitlenince düzeliyordu deneyebilirsin.

Ayarları değiştirdiğim gibi kapı sorunu tekrar nüksediyor. Eski PhysX sürümünü yeniden kurunca düzeliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı