Batman: Arkham asylum GOTY oynanmasa da oynanır mı?

xw3nzy

Hectopat
Yer
Türkiye, Bartın
Daha fazla  
Elimde bütün Batman oyunları var ama asylum çok kötü geldi. Yakın zamanda bırakmıştım tekrar başlamak istedim ama oyun genel anlamda eski ve kötü onu oynamayıp City ve Knight'a geçsem olmaz mı?

Tüm seriyi bitiren bitiren biri olarak asylum kötü kısmına katılmıyorum. Oyunun her serisi ayrı güzel. Bunun dışında Batman ile tanışmam ilk Arkham Knight bitirmemle başladı. Çok etkileyici bir başlangıcı var. İnsanı çeken. Herhangi bir sorun yaşamazsın. Biribirini devam eden seri her serinin farklı bir hikayesi var. Bir oyunu daha önce oynasaydım dediğim olmadı. Arkham Knight'tan başla tam bir baş yapıt. İyi eğlenceler.

Oyun çok eski doğru. Hikayesini YT'den izleyin sıkıntı olmaz.
Hocam %22'lik kısmını biliyorum zaten hiç izlemek istemiyorum direkt city geçsem olmaz mı?

Tüm seriyi bitiren bitiren biri olarak asylum kötü kısmına katılmıyorum. Oyunun her serisi ayrı güzel. Bunun dışında Batman ile tanışmam ilk Arkham Knight bitirmemle başladı. Çok etkileyici bir başlangıcı var. İnsanı çeken. Herhangi bir sorun yaşamazsın. Biribirini devam eden seri her serinin farklı bir hikayesi var. Bir oyunu daha önce oynasaydım dediğim olmadı. Arkham Knight'tan başla tam bir baş yapıt. İyi eğlenceler.

Hocam oyun kötü dediğim günümüze göre kötü. O yüzden oynamak istemedim bu arada Knight'dan önce City kesin oynamalı mıyım?

Bir Batman fanboyu olarak Batman Arkham Asylum'un günümüz için eski kaldığı konusuna katılıyorum. Ben artık oyunu ezberlediğim için çok kısa sürede bitirebiliyorum, bu yüzden çok baymıyor ama yeni kullanıcılar için durum böyle değil.
Her neyse, Batman Arkham Knight'ta bile bazı olaylar Arkham Asylum'un hikâyesinde yaşanan bazı olaylar sebebiyle oluyor. Hatta Arkham City'nin senaryosu boyunca spesifik olarak peşinden koştuğumuz şey bile Arkham Asylum'daki olaylar yüzünden var. Yani 2. oyun olan Arkham City'nin hikâyesinin büyük bir çoğunluğunu oluşturan olay da Arkham Asylum'la bağlantılı, Arkham Knight'taki bazı vurucu noktalar da Arkham Asylum'la bağlantılı.

Hocam %22'lik kısmını biliyorum zaten hiç izlemek istemiyorum direkt City geçsem olmaz mı?

Hocam oyun kötü dediğim günümüze göre kötü. O yüzden oynamak istemedim bu arada Knight'dan önce City kesin oynamalı mıyım?

İkisini de oyna sırası sana kalmış. İkisinin hikayesi farklı. Ayrıca Batman oynayan ve seven birisinin Gotham dizisini izlemesini tavsiye ederim.:)

Yeni konular

Geri
Yukarı