Batman Arkham Asylum "uygulamanızda işlenmemiş özel bir durum oluştu" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
RAM
Corsair Vengeance LPX 3000 MHz 2x8 16 GB Ram
Ekran kartı
EVGA GTX 1080
Anakart
Asus prime B-450M-K
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600X
Merhaba, 2 gündür şu uyarıyı çözemedim. Çözümünün NVIDIA PhysX olduğunu söylüyorlar ancak bende zaten kurulu. Silmeye çalıştığımda ise dosyasını bir türlü bulamadım.

Aldığınız hatanın ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?
Buyrun, moderatör ekibi ekran görüntüsü yerine fotoğraf paylaşmadan dolayı bana sürekli uyarı atıyorlar.
Bilgisayarımda alıntı ve taslak çalışmıyor, aynı şekilde game bar bug'a girdiği için xbox ile de alamıyorum.
IMG_20230817_124221.jpg

Aşağıdaki çözümü uygulayın bakalım. Bir diğer konuda sorunu bu şekilde çözmüştük.

Batman Arkham Asylum Goty klasörüne ve UserInput.ini dosyasına sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra en alttan "Salt okunur" kutucuğunun işaretli olup olmadığını kontrol edin. İşaretliyse kaldırıp kaydettikten sonra tekrar deneyin bakalım.

Aşağıdaki çözümü uygulayın bakalım. Bir diğer konuda sorunu bu şekilde çözmüştük.

Batman Arkham Asylum Goty klasörüne ve UserInput.ini dosyasına sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra en alttan "Salt okunur" kutucuğunun işaretli olup olmadığını kontrol edin. İşaretliyse kaldırıp kaydettikten sonra tekrar deneyin bakalım.

Aynısına baktım, konu konu gezdim. O kutucuk bende zaten işaretli değil kendiliğinden. Bu arada yardımınız için sağolun bir an cevap gelmeyecek sandım.

Sizdeki hata Config dosyasına işaret ediyormuş. Bir de o konumdaki Config dosyasına sağ tıklayıp özelliklere girip kontrol eder misiniz?
Evet bu salt okunur olarak işaretli. Kaldırayım ve deneyeyim.

Sizdeki hata Config dosyasına işaret ediyormuş. Bir de o konumdaki Config dosyasına sağ tıklayıp özelliklere girip kontrol eder misiniz?
Maalesef yine aynı sorun var.

Ne oluyor hiç anlamadım.

Geri
Yukarı