Batman Arkham City GOTY bozuk görüntü hatası

blazze_xx

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060ti-8GB, amd 5600, 16GB, A520M K, 3TB
Bilgisayarı yeni aldım bazı oyunlarda hatalar alıyorum bu da onlardan birisi.
Yardım edebilecek var mı?
Rapor:

Ekran görüntüsü 2024-03-28 095053.png

Ekran görüntüsü 2024-03-28 094444.png

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-28 094444.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-28 094444.png
    38,1 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman şöyle yapalım. Yine belirtilen konumdan bahsi geçen DLL dosyasını silin. Sildikten sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

Bu ikisini yaptıktan sonra tekrar oyuna girmeyi deneyin ve aynı hatayı alıp almadığınızı kontrol edin.

Benim sistemim W11 ama sizin attığınız 2. Linkte Windows 10'dan bahsediyor yine de iki işlemde de aynı adımları mı uygulamam gerek?

O zaman şöyle yapalım. Yine belirtilen konumdan bahsi geçen DLL dosyasını silin. Sildikten sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

Bu ikisini yaptıktan sonra tekrar oyuna girmeyi deneyin ve aynı hatayı alıp almadığınızı kontrol edin.
1. linki yaptım temiz çıktı
2. linktekilerin "DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth" koduna kadar yaptım fakat bunlar da hiç bir sorun bulamadılar. gerisini yapamadım kafam karıştı.
Destek ekibi, ekran kartına temiz kurulum yapmamı önermişti fakat yapamadım çünki güvenli moddayken ddu programı çalışmadı.
Dilgisayarımda virüs varsa bu nedenle "bozuk ekran görüntüsü" hatası alıyor olabilirmiyim acaba ?
IMG_20240328_150653.jpg

DDU şart değil. Kurulum esnasında temiz kurulum seçeneğini işaretleyin ve bu şekilde kurun.

Virüslerin böyle bir hataya sebebiyet verdiğini daha önce hiç duymadım.
Tamam ekran kartı kurulumunu senin dediğin gibi deniycem. Olmazsa artık daha fazla yapabileceğim bir şey olduğunu sanmıyorum. Uğraştığın için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı