Batman Arkham City Goty Fatal Error

İşletim sistemi
Windows 10
Windows 7 kullanırken cracklı oynamıştım ve bitirmiştim. Şimdi Steam'dan satın aldım fakat oyunu açamıyorum. Artık Windows 10 kullanıyorum.

1580743143938.png

Bir rapor alır mısınız?

Bir rapor alır mısınız?

Buyur Recep abi.
Güncel arkadaşlar.

Log dosyasına baktım. Bazı sıkıntılar var. Mesela oyun nedense buraya bakıyor:

C:\p4sw\sw\physx\APEXSDK\1.1\feature\batman2\bin\win32-PhysX_2.8.4\ApexFramework_x86.dll.pdb

PhysX'in burada olmaması gerekiyor. Hatta C sürücüsü içinde böyle bir klasör olması bile garip.

Bu da garip mesela:

C:\dvs\p4\build\sw\rel\gpu_drv\r340\r340_00\drivers\gpgpu\bin\i686_wddm_release\nvcuda.pdb

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp güncel sürümü kurar mısın? Sorun devam ederse yeni rapor paylaş lütfen.

Windows 7 kullanırken cracklı oynamıştım ve bitirmiştim. Şimdi Steam'dan satın aldım fakat oyunu açamıyorum. Artık Windows 10 kullanıyorum.

Eki Görüntüle 496183

Merhaba benim de Batman Arkham City oyunum, açılma ekranında "fatal error" veriyor. GPU Driver'larımı güncelledim, Windows 10'du önceden açılmıyordu bu hafta Windows 8.1 yaptım ve sorun hala devam ediyor. Oyunu birkaç defa silip yükledim ve dosya bütünlüğünü doğruladım. Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkür ederim.

Rapor alınız:

Arkadaşlar Steam'dan oynuyorsanız, Steam Cloud kapalıysa açın. Bende bu sayede çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı