Batman Arkham City'de FPS sabitlenince düşüyor

negan00

Centipat
Daha fazla  
Batman Arkham City oynuyorum. Aldığım FPS minimum 90, maksimum 170 eğer sabitlemezsem, 60 FPS'e sabitleyince 55-60 arasında değişiyor sürekli. Sabit FPS'te oynayamıyorum. Normalde 90 FPS'in altına düşmeyen oyun 60'a sabitleyince niye 60'ın altına düşer? Nasıl çözerim bu durumu?

Oynarım ama 120 FPS'te oynayamam, bu oyunla 100'lü FPS'lere alışırsam o oyunları 100'lü FPS'lerde oynayamayacağım için kasıyor gibi gelir şu an 30'un bana kasıyor gibi gelip PS 4 oynayanlara kasıyor gibi gelmemesi gibi
Monitörünüz kaç HZ ? HZ değeriniz belirler bunu. Eğer monitörünüz 144HZ ise ve 144HZ'e alıştıysanız 70FPS tabii ki tam akıcı gelmez. Eğer monitör 60HZ ise 60FPS'nin altına düşmedikçe 70-80FPS kasıyor gibi gelmez, zaten siz en fazla 60FPS akıcılığında görüyorsunuz.

Monitörünüz kaç HZ ? HZ değeriniz belirler bunu. Eğer monitörünüz 144HZ ise ve 144HZ'e alıştıysanız 70FPS tabii ki tam akıcı gelmez. Eğer monitör 60HZ ise 60FPS'nin altına düşmedikçe 70-80FPS kasıyor gibi gelmez, zaten siz en fazla 60FPS akıcılığında görüyorsunuz.
144 kardeşim

Siz yardımı hak etmiyorsunuz. Yardım eden kişilere ukala tavırlar yapıp kendi yolunuzdan ilerliyorsunuz. Bence bu konuya kimse daha mesaj yazmasın arkadaş kendi çukurunda yüzsün. Ayrıca aynı fikirde olmadığınız kişilere gülme emojisi atmayın bu çok toxic bir hareket oluyor.

Amacınız bilgi almak mı? Ben öyle olduğunu düşünmüyorum. Öncelikle insanlarla olan üslubunuzu düzeltiniz, buradakiler sizin askerlik arkadaşınız değil. İnsanlar size yardımcı olmak için bilgi vermeye çalışıyor siz ise sadece saçma cevaplar veriyorsunuz, ayıp.

Geri
Yukarı