Batman Arkham Collection 15,30 TL!

Emeğe saygın yok mu senin?
Oyunu satın alabilmen için korsanı olup olmama kriterine ihtiyacın yok. Adamların emeğine saydı duyuyorsan almalısın bu kadar basit. 15 TL bile bu devirde para bile değil. 40 saat = 15 lira.

Emege saygi icin satin almak mi lazim? Credits ekranini izlerim. Bu da saygi, degil mi? Teşekkür ederim derim.

Sen şunun korsanını indirip kurarken harcayacağın elektrik daha fazla.

Kurulmasi uzun surmuyor hicbirinin. Yine ayni sekilde de Steam'de inerken dosya yaziliyor, yuke giriyor; orada da yuke girip parcalar ekstra elektrik harcamiyor mu? Bu, umurumda olmazdi.

Risk olsa tamam ama risk de yok. Hani, bir kere bulassa soyle virus, derim ibreti alem olsun diye bir daha para verip alirim gerekirse ama yok kardesim, alasim gelmiyor orada korsani dururken.

Şahsen korsan kullanmayı sevmiyorum hocam. Elbetteki kullandığım zamanlar oluyor ama parasını verip alabilecekken korsan kullanmak beni rahatsız ediyor. Ekonomik durumuzunu bilemem elbette ama 15TL'yi zorlanmadan verebileceğinizi tahmin ediyorum.

Bana geçerli değil değil mi bu dediklerin elimde olsa alacağım çünkü önceden çoğu oyunu aldım.

Durumu olmayan birisi için neden korsan kullanıyorsun demek saçma zaten hocam. Bende çok korsan kullandım zamanında satın alabilecek durumum olmadığı için.

Şahsen korsan kullanmayı sevmiyorum hocam. Elbetteki kullandığım zamanlar oluyor ama parasını verip alabilecekken korsan kullanmak beni rahatsız ediyor. Ekonomik durumuzunu bilemem elbette ama 15TL'yi zorlanmadan verebileceğinizi tahmin ediyorum.

Yok, sampuan bitince su dokup kullaniyoruz sampuanin icine.

Eger oyunun Online surumu varsa-genellikle Online korsan icin rahat olmuyor ve uygunsa yine alirim ama... Online yok, korsan var, eski oyun, icime sinmedi. Hatta bu oyunun icerisinden birini oynadim, harita yoktu, oyun icerisinde nereye gidecegimi bilmedigimden 30 DK gezdim, sonra sildim eskiden.

Durumu olmayan birisi için neden korsan kullanıyorsun demek saçma zaten hocam. Bende çok korsan kullandım zamanında satın alabilecek durumum olmadığı için.

Uyguna gördüğümde alıyorum mesela geçen hafta Far Cry 6 67 liraya gördüm Voidu'da hemen aldım o oyunda korsan indirebilir ama orijinal oynamayı istedim. Fakat Last of Us şu an 800 TL ve 14 saate bitiyor hikayesini de biliyorum sadece PC de deneyimlemek istedim korsan indirdim ve bitirdim.

Uyguna gördüğümde alıyorum mesela geçen hafta Far Cry 6 67 liraya gördüm Voidu'da hemen aldım o oyunda korsan indirebilir ama orijinal oynamayı istedim. Fakat Last of Us şu an 800 TL ve 14 saate bitiyor hikayesini de biliyorum sadece PC de deneyimlemek istedim korsan indirdim ve bitirdim.

Bende o şekilde yapıyorum zaten hocam. Alacağım oyun veya uygulama ekonomik anlamda beni dara sokmayacaksa korsan kullanmam. Mesela dün format atana kadar IDM'i korsan kullanıyordum şu an alabilecek durumum var o yüzden satın alıp kullanacağım.

Bende o şekilde yapıyorum zaten hocam. Alacağım oyun veya uygulama ekonomik anlamda beni dara sokmayacaksa korsan kullanmam. Mesela dün format atana kadar IDM'i korsan kullanıyordum şu an alabilecek durumum var o yüzden satın alıp kullanacağım.

Bende 50 TL'lik oyun için sosyal medya hesaplarım ve epostalarım hacklendi. En kral antivürüsle bulup sildim virüsleri. Bir hafta sonra iki aşamalı dogrulamalı epostalarıma girdiler.Gittim yeni Windows kurdum. Bir daha asla hayatım karardıxd.

Yeni konular

Geri
Yukarı