Batman: Arkham Collection 59.99$ oldu!

Sen bu seriyi beğenmiyorsan oyun oynama bro 3 oyundan ikisi yılın oyunu seçildi :d
Çok aptalca bir mantık, resmi oyun değerlendirme kuruluşlarının para yedikleri ekibin oyunlarını seçmeleri bir yana öyle yolsuzluklar olmasaydı bile insanların çoğu seviyor diye bir oyunu sevmek zorunda değiliz. Bana da çok sıkıcı geliyor, tek tuşa tak tak tıklayıp da oyunun kendi kendisini oynaması hoşuma gitmiyor.

Zamanında Epic bedava vermişti Allah'tan geldiğimiz nokta korkunç maalesef.

15TL'ye bunu almayan cidden kaldı mı?
Son paramla GTA 4 almıştım. O zamanlar indirimdeydi. Ailemden para istemey utandigim için almadım.(15 liranın lafımı olur demeyin , o hafta dünya kadar oyun almıştım)

Onlarca kez konusu açıldı, alan aldı alamayan için artık yapacak bir şey yok. Paket çok ucuzdu, bir de düşen kartları satınca 15 TL değil de 4-5 TL'ye geliyordu. Sevmeseniz bile bence koleksiyon için alınmalıydı.

Son düzenleme:
Son paramla GTA 4 almıştım. O zamanlar indirimdeydi. Ailemden para istemey utandigim için almadım.(15 liranın lafımı olur demeyin, o hafta dünya kadar oyun almıştım)

Ben son şansımı FIFA'dan deneyeceğim FIFA 16'dan beri kesintisiz aldım ve şu an büyük indirimde kaçırmak istemiyorum.

15TL'ye bunu almayan cidden kaldı mı?
Hocam ben alcaktim Steam kartımı bloke etti iki haftalığına o zamanlar battlefield 2042, mortal kombat 11, Arkham collection, GTA 4 felan alacaktim sonra bana verilen süre geçti(destek 14 gün sonra normale donebilcrgini söylemişti) yine de hata veriyordu en son sinirlendim kspattim indirimi de kavirmis oldum

15₺'ye aldığımız paket...

Geri
Yukarı