Batman: Arkham Collection alınır mı?

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, Batman Arkham Collection'ın indirime girdiğini gördüm. Sanırım 3 oyun birden geliyor. Arkham Knight'ı oynamıştım ama diğerlerini oynamadım, aslında onu da yeniden oynasam fena olmaz. Sizce alınır mı bu fiyata? Yıl farkıda var oyunların, grafikleri falan eskidir haliyle. PS kullanıcısıyım.

Alınır. İlk oyunun grafikleri eski değil normal gelir ama onun haricinde ki grafikler çok güzel. Oynanışı hepsinin iyi. Kesinlikle alınır. Ayrıyetten 1 Batman oyunu daha var onu da ayrı alın. Batman Arkham Origins.

PS'in oyun fiyatlandırması çok saçma. Steam'de indirim de değilken aynı fiyat. İndirim de 15TL oluyor.
1694773202107.png

Merhaba, Batman Arkham Collection'ın indirime girdiğini gördüm. Sanırım 3 oyun birden geliyor. Arkham Knight'ı oynamıştım ama diğerlerini oynamadım, aslında onu da yeniden oynasam fena olmaz. Sizce alınır mı bu fiyata? Yıl farkıda var oyunların, grafikleri falan eskidir haliyle. PS kullanıcısıyım.

alınır kanka yapıştır, üçü de çok iyi oyunlar, özellikle batman hikayelerini seviyorsan kaçırma yani. gameplay de çok zevkli

Hepsi güzel oyunlar alınır. Özellikle Arkam Knight'ın şehir atmosferi efsane.

Yeni konular

Geri
Yukarı