Batman Arkham Knight %100 Türkçe Yama - Animus Projesi

Yamayı yapan site bu. Bunu indirmesen bile başka Türkçe yamalarına illa denk gelmişsindir. Virüslü paylaşımlar yapsalar çoktan haberim olurdu.

Bu konuda bir yanlışlık var Animus Projesi yamayı telif hakkı yüzünden kaldırdı. Anti sale adlı çeviri hiç bilmediğimiz bir çeviri yani netteki bütün yama linkleri zaten anti sale çıkıyor.

Son düzenleme:
Bu konuda bir yanlışlık var Animus Projesi yamayı telif hakkı yüzünden kaldırdı. Anti sale adlı çeviri hiç bilmediğimiz bir çeviri yani netteki bütün yama linkleri zaten anti sale çıkıyor.

Kaldırmaları da gerekiyor zaten. Çünkü adamlar izinsiz satış yapıyorlar. Aslında tüm yamalar bu şekilde olması lazım sitelerindeki ama çoğu oyun firması önemsemiyorlar. Şahsen ben eğer bir oyun firması sahibi olsam ve oyunum üzerinden iznim dışında böyle bir yama ve mod gibi bir şey ile gelir elde edildiğini görsem direkt dava açarım karşı tarafa. Fakat bu hala virüslü olduğu anlamına gelmez. Ben bu yama ile oyunu bitirdim. Bu kadar paranoyak olmayı bırakın.

İlk polis memuru bar sahnesinin sonunda Fatal Error verip kapanıyor yama yüzünden olduğunu düşünüyorum yamanın nasıl silindiğini de söylememişsiniz herhangi bir uninstall dosyası da yok

Animus projesinin parayla yama satmasına bende karşıyım onun yerine çoğu grup gibi bağış kutusu yapabilirler. Böylelerinin hakkından genellikle aynı oyuna ücretsiz yama yapanlar geliyor sen parayla veriyosun al bendende bedava der gibi.

13 gb yetmedi yamaya kaldırdım fazladan 7 gb kadar da oyunun dosyalarından sildi. Ancak doğrula deyince eksikleri yükledi tekrar epic baştan indirmeye gerek kalmadı. Kanımca diskte yer olsaydı yerine kurması gereken dosyaları kurulum bitince sildi. Kaç gb bi boş alana gereksinim duyuyor acaba yama?

13 gb yetmedi yamaya kaldırdım fazladan 7 gb kadar da oyunun dosyalarından sildi. Ancak doğrula deyince eksikleri yükledi tekrar epic baştan indirmeye gerek kalmadı. Kanımca diskte yer olsaydı yerine kurması gereken dosyaları kurulum bitince sildi. Kaç gb bi boş alana gereksinim duyuyor acaba yama?
24-26 gb arası bir şeydi. Oyunun tüm dil dosyaları büyük ve küçük olmak üzere 300 400 kadar arşiv ve dosyadaydı. Tam sayısı aklımda değil. Bu yüzden kurulum işlemi de uzun sürüyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı