Batman Arkham Knight %100 Türkçe Yama - Animus Projesi

Kurulum sonrası böyle bir site açıldı. İlginç. Bütün mesajları okudum benden başka yaşayan olmamış.

Dosya Ekleri

• 1664908585530.png
    1664908585530.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 357
Kurulum sonrası böyle bir site açıldı. İlginç. Bütün mesajları okudum benden başka yaşayan olmamış.

Bende +18 siteye attı hocam.

Yeni yükleyecek olanlar yüklemesin yama çok kötü ve CMD'den bir sürü bir şey yapıyor konu sabibide bende yükledim sorun yok gibi şeyler diyor 6MB olan yama 10GB istiyor saçma sapan bir şey.

Son düzenleme:
Yamayı ben de kullandım ben böyle bir şey yaşamadım nereden uyduruyorsunuz bunları arkadaşlar?

Kurulum bittiğinde tarayıcıdan bilgisayarda virüs var deyip McAfee sitesine yönlendirdi ama yama çalışıyor. Tekrar karşıma çıkarsa mesajımı güncellerim.

Son düzenleme:
Kurulum bittiğinde tarayıcıdan bilgisayarda virüs var deyip McAfee sitesine yönlendirdi ama yama çalışıyor. Tekrar karşıma çıkarsa mesajımı güncellerim.

Yamanın sorunsuz olduğunu iddia etmiyorum ama kesinlikle virüs yok. Rahat olabilirsiniz.

Arkadaşlar steam sürümü için konuşuyorum. Boş yere indirmeyin üzülürsünüz. Yama oyunun ani kapanmasına çökmesine sebep oluyor. Sürekli oyundan atıyor artık dayanılmaz hal aldı. Araştırdım bulamadım sebebini ve oyunu siliyorum. Güzelim oyunu silmek zorunda kaldım ingilizcem iyi değil bu şekilde malesef devam edemem. Buradan indirmek isteyenlerin haberi olsun diye yazıyorum. Bulaşmayın.

Arkadaşlar steam sürümü için konuşuyorum. Boş yere indirmeyin üzülürsünüz. Yama oyunun ani kapanmasına çökmesine sebep oluyor. Sürekli oyundan atıyor artık dayanılmaz hal aldı. Araştırdım bulamadım sebebini ve oyunu siliyorum. Güzelim oyunu silmek zorunda kaldım ingilizcem iyi değil bu şekilde malesef devam edemem. Buradan indirmek isteyenlerin haberi olsun diye yazıyorum. Bulaşmayın.
Evet bir kaç problem oldu bende de direkt oyun açılmadı

Ben GOG sürümünde kullandım sorun çıkarmamıştı.

Geri
Yukarı