Çözüldü Batman Arkham Knight açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

erdmee

Centipat
Kek günü
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
B450
İşlemci
RYZEN 5 3600
Merhaba arkadaşlar, az önce Batman Arkham Knight yükledim ama oyunu açmaya çalıştığımda Steam Cloud'la senkronize ediliyor deyip açılmıyor. Aynı anda kapanıyor dosya bütünlüğünü doğruladım. Bilgisayarı yeniden başlattım ama açılmıyor. Masaüstünden de tıklayıp denedim yine açılmadı. Sanırım sil yükle yapacağım ama önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güzel.

Aşağıdaki programı hem x86 hem de x64 sürümü olacak şekilde (ARM hariç) kurun. Eğer kurulum esnasında hata verecek olursa Denetim Masası üzerinden 2010 paketlerini onarın.

O normal. Oyunu acarken anlik bildirim gider.

Ilk olarak oyunu BatmanAK.exe'ye sag tiklayip yönetici olarak calistirmayi dener misiniz?
1674950758550.png

Böyle diyor

Güzel.

Aşağıdaki programı hem x86 hem de x64 sürümü olacak şekilde (ARM hariç) kurun. Eğer kurulum esnasında hata verecek olursa Denetim Masası üzerinden 2010 paketlerini onarın.

Son düzenleme:
Çözüm
Güzel.

Asagidaki programi hem X86 hem de X64 sürümü olacak sekilde (ARM haric) kurun. Eger kurulum esnasinda hata verecek olursa Denetim Masası üzerinden 2010 paketlerini onarin.

ARM ne?
Bir de 3 tane kutucuk var üçünüde tikliyim mi?

Bir önemi yok. Dediğim paketleri indirmeniz yeterli. İndirme ekranında görürsünüz zaten. Eğer bunları yapmanıza rağmen hala hata alacak olursanız C:\Windows\System32\msvcp100.dll dosyasını silip tekrar Visual C++ 2010 paketlerini (hem x86 hem de x64 olacak şekilde) onarın.

İndirmeniz gereken şunlar;

vcredist_x86.exe

vcredist_x64.exe

Bir önemi yok. Dediğim paketleri indirmeniz yeterli. İndirme ekranında görürsünüz zaten. Eğer bunları yapmanıza rağmen hala hata alacak olursanız C:\Windows\System32\msvcp100.dll dosyasını silip tekrar Visual C++ 2010 paketlerini (hem x86 hem de x64 olacak şekilde) onarın.

vcredist_x86.exe

vcredist_x64.exe
İndirdim de kurma ekranı gelmedi sadece onarma ekranı geldi üçünüde ayrı ayrı tıkladım.

vcredist_x86.exe

vcredist_x64.exe
AAA AÇILDI.
Çok çok çok teşekkür ederim. Allah razı olsun kardeşim çok istiyordu söyleyememiştim açılmıyor diye derdime deva oldunuz. Çözüm olarak işaretlenebilir. Çok teşekkürler :)

Geri
Yukarı