Batman Arkham Knight alınır mı?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar oyunu açık dünyası ve gameplay videosunu izleyerek beğendim. Normalde hikaye oyunları sevmiyorum ama bu oyunda açık dünya varmış yani ben alırsam hikaye oynamanın dışında açık dünyasını oynarım. Sizce alınır mı? Oyunun açık dünyası sınırlı mı yoksa her yere gidip gezebiliyor muyuz? Bu arada önceden Batman Arkham City almıştım ve hikaye oyunları beni sıktığı için hemen iade etmiştim. Yani hikayeye hakim değilim. Diğer Batman oyunları bu oyunla bağlantılı mı? Eğer alırsam Batman Arkham Collection paketini alacağım.

Alınır. Kesinlikle alınır. Ama SSD yoksa tavsiye etmem.

Az da olsa bağlantı var. Batman serisinin oyunları güzeldir, diğer oyunları da oynayın. Keyif alacağınıza eminim.

Yakın saldırı sistemi bayağı iyiymiş.

Kombatıyla resmen devrim yapmış bir seri. Kesinlikle alınır.
Hocalarım açık dünyası sınırlı mı yoksa heryere gidip gezebiliyor muyuz? Ben açık dünyasını daha çok oynamayı düşünüyorum da.

Arkadaşlar oyunu açık dünyası ve gameplay videosunu izleyerek beğendim. Normalde hikaye oyunları sevmiyorum ama bu oyunda açık dünya varmış yani ben alırsam hikaye oynamanın dışında açık dünyasını oynarım. Sizce alınır mı? Oyunun açık dünyası sınırlı mı yoksa her yere gidip gezebiliyor muyuz? Bu arada önceden Batman Arkham City almıştım ve hikaye oyunları beni sıktığı için hemen iade etmiştim. Yani hikayeye hakim değilim. Diğer Batman oyunları bu oyunla bağlantılı mı? Eğer alırsam Batman Arkham Collection paketini alacağım.
Ben zamanında GOTY set almıştım oyuna girmeden atıyordu.Oynayamadım bir türlü

Hocalarım açık dünyası sınırlı mı yoksa heryere gidip gezebiliyor muyuz? Ben açık dünyasını daha çok oynamayı düşünüyorum da.
Çok büyük bir açık dünyası yok. Ama içi dolu. Bir sınır yok diye hatırlıyorum ben, kafanıza göre gezebilirsiniz.

Hocalarım açık dünyası sınırlı mı yoksa her yere gidip gezebiliyor muyuz? Ben açık dünyasını daha çok oynamayı düşünüyorum da.

Her yere gidip gezebiliyorsun ancak açık dünyası öyle GTA'daki gibi gez dolaş keyfine bak değil, görevden göreve gitmek için kullanıyorsun. Oyunun oynanış videolarına bakarsan biraz daha fikir sahibi olursun.

Geri
Yukarı