Batman Arkham Knight Çöküyor

deserteagle7

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar oyuna giriyorum bir iki dakika içinde bu hatayı verip kapanıyor sizce sorun ne olabilir?

Dosya Ekleri

• IMG_20230620_232739.jpg
    IMG_20230620_232739.jpg
    168,3 KB · Görüntüleme: 55
Arkadaşlar oyunu steamden almıştım Türkçe yama yapıp ek ara sahneler için de başka bir dosya daha yapıştırmıştim şimdi doğrulamayi yaptirip eksik dosyalari halletim bu sefer sadece yama kurdum bi girdim hemen o hatayı vermedi bir iki sefer daha deneyip sonucu yazarım. Herkese cevapları için teşekkür ederim.

Arkadaşlar oyunu steamden almıştım Türkçe yama yapıp ek ara sahneler için de başka bir dosya daha yapıştırmıştim şimdi doğrulamayi yaptirip eksik dosyalari halletim bu sefer sadece yama kurdum bi girdim hemen o hatayı vermedi bir iki sefer daha deneyip sonucu yazarım. Herkese cevapları için teşekkür ederim.
Ek ara sahne için derken hocam :D ilk defa duydum.

Hocam dün DLL indirme sitesi paylaştım (orda o dosyanın eksik olduğu gerekçesiyle) diye virüslü site uyarısı yedim gerçekten çok ilginç...

Hocam dün DLL indirme sitesi paylaştım (orda o dosyanın eksik olduğu gerekçesiyle) diye virüslü site uyarısı yedim gerçekten çok ilginç...
O siteleri tavsiye etmiyorum hocam dediğim gibi. Windows içerisinden dll değiştirmek sisteme zarar verebilir.

Buradaki konu ile dll dosyasının istediği programı öğrenip kurabilirsiniz. Böyle daha sağlıklı oluyor.

Buradaki konu ile dll dosyasının istediği programı öğrenip kurabilirsiniz. Böyle daha sağlıklı oluyor
Bu arada ben raporlamadım yanlış anlamayın :D

Hocam her DLL eksiğinde burayı kullanıyorum Kaspersky'ım var uyarı verirdi saçma sapan işler.

Haksız uyarı diye konu açmayada uğraşmayacağım kalsın yine Technopat'ın saçma işleri.

Geri
Yukarı