Batman: Arkham Knight Türkçe yama %100 - Anonymous Çeviri

Aslı mantıksız olan bir şeyi mantıklıymış normalmiş vs. gibi lanse ediyorsunuz ve yanıltıyorsunuz. Zorbalık olarak düşünmeniz ayrı fiyasko isteyen istediğini yapar ben alternatif yöntemini söyledim.
Burada bahsettiğim insanların modunu ve yamasını parayla satması üretici'yi şikayet ediyorum. Tüketici'den şikayet etmiyorum zaten ona karışamam dediğiniz gibi ama eleştirebilirim.
Basit bir yama satın alıyoruz. Lobi faaliyeti yapmıyoruz. Abartmayın.

...ve evet; yaptığınız zorbalık.

Fikir belirtmek ne zamandan beredir zorbalık?
Fikir belirtmek değil bu. Bir grubu sindirmeye çalışmak. Bir grubun diğer grubu sistematik bir şekilde huzursuz edici ve saldırgan yorumlara maruz bırakmayı zorbalık olarak değerlendiriyorum.

Yıllardır süregelen bir şey bu. Zorbalık yapan grubun zararına olan hiçbir şey olmamasına rağmen ısrarla ve sürekli olarak rahatsız edici yorumlarda bulunuyor olmaları zorbalıktır.

Fikir belirtmek değil bu. Bir grubu sindirmeye çalışmak. Bir grubun diğer grubu sistematik bir şekilde huzursuz edici ve saldırgan yorumlara maruz bırakmayı zorbalık olarak değerlendiriyorum.

Yıllardır süregelen bir şey bu. Zorbalık yapan grubun zararına olan hiçbir şey olmamasına rağmen ısrarla ve sürekli olarak rahatsız edici yorumlarda bulunuyor olmaları zorbalıktır.
Sende direkt ekibi savunuyorsun mesela. Abonelik sistemi temelden mantıksız şu anda bile 59tl oyuna neden yaması için 109tl ödeyelim? Tamam birden fazla oyun var, ee ne işe yarıyor belki oynamayacağız? Hadi bu kabul edilebilir diyelim her ay 109tl tekrar tekrar ödemek ne olum? Çok saçma sistem.

Arkadaşlar konunun uzatılması çok saçma geliyor arkadaş sadece Türkçe yamasını paylaşmış lütfen kabalık yapmayalım.

Sende direkt ekibi savunuyorsun mesela. Abonelik sistemi temelden mantıksız şu anda bile 59tl oyuna neden yaması için 109tl ödeyelim? Tamam birden fazla oyun var, ee ne işe yarıyor belki oynamayacağız? Hadi bu kabul edilebilir diyelim her ay 109tl tekrar tekrar ödemek ne olum? Çok saçma sistem.
  1. Ekibi savunmuyorum, Türkçe yamaları savunuyorum. Başka ekiplerin yamalarını da kullanıyorum. Sebebi; 2018'den bu yana bitirdiğim oyunlar listesi
  2. Abonelik sistemi şahsınıza mantıksız gelebilir, size mantıklı olan diğer seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kalabalık yapmanıza gerek olduğunu düşünmüyorum.
  3. Sistemin mantığını anlamadan yorum yapmışsınız. 1 oyun oynayacaksınız diye her ay tekrar tekrar para ödemeniz gerekmiyor. 1 ay tekrar etmeyen üyelik aldım, 5 oyunumu Türkçe'ye çevirdim, 5 oyunu da bitene kadar ben silmediğim sürece oynayabileceğim. Abonelik bitti diye yüklü olan yama silinmiyor. Bunu defalarca açıkladılar.
Mantıklı gelmeyen şeyi tercih etmezsiniz. Bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı