Batman Arkham Knight Türkçe Yama Kurulu Oynarken Hata Alıyorum

İşletim sistemi
Windows 10

scoolban

Hectopat
Arkadaşlar oyunu orijinal dilinde oynarken sıkıntı olmuyor hatta belli bir bölüme kadar Türkçe yama ile de oynayabildim. Fakat Türkçe yama ile bir bölüme geldiğimde aşağıdaki hatayı alıyorum ve Türkçe yamayı kaldırdığımda tekrardan sıkıntısız şekilde oynayabiliyorum. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

qqqqwe.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz Arkham City'nin yaması. Oyunçeviri'nin Arkham Knight'a TR yaması bulunmamakta :) . Animusprojesi'nden indirmiştim fakat şu an o yamaya da ulaşamadım.
Kusura bakmayın hocam. Dalgınlığıma gelmiş yanlış linki paylaşmışım. Bence yama sorunlu. Arkham Asylum için Penguin bölümünde bu tarz bir sorunla karşılaşmıştım. Yamayı silip oynamak zorunda kaldım.

Bende ne zamandır bakınıyorum yama nerede diye. Bir ara indirmiştim animusprojesinden ama sonradan kaldırılmış. Sebebini bilen var mı niye kaldırmışlar.

Batman Arkham Knight ana oyunununu TR yamasını ücretsiz, ek paketteki oyunların TR yamasını paralı satıyorlardı.Bir türlü şöyle oyunları ücretsiz yayınlamaya yanaşmadılar.Sonuç olarak yakın zamanda Red Dead Redemption 2 TR yamasında para istedikleri için telif yeyip kaldırdılarsa, bunlara da Rocksteady tarafından telif uyarısı gelmiş olacak ki kaldırdılar.Benim düşüncem ücretsiz olsa kimse karışmayacak ama TR yama çevirme siteleri de şirket kararı gibi hareket edip, komple iptal etme huyları moda oldu şu ara..

Geri
Yukarı