Batman Arkham Knight Türkçe yama nereden bulunur?

RTHUEE

Zeptopat
Daha fazla  
Batman Arkham Knight Türkçe yama elinde olan var mı? DLC dahil sorunsuz virüssüz temiz varsa link atabilir misiniz? Bir de kurulum hakkında bilgi? (Su ana kadar baktğım tüm yamalar sorunlu YT vs.)

Kanka bunu indiridim 1GB diyor virtüs Total'deki dosyta 6MB o nasıl oluyor bir de kurulumu nasıl yapacağız.

Hocam usm dosyası 1GB ve bir de ekstra yama dosyası var yamayı kurduktan sonra usm dosyasını oyunun içine atmalısın. Kurulum bayağı uzun sürüyor CMD dosyası açılınca beklemelisin. Eğer bunlarla uğraşmak istemiyorsan paralı ve kaliteli bir yama var ayrıca o yamada DLC'ler çevrildi.

Hocam usm dosyası 1GB ve bir de ekstra yama dosyası var yamayı kurduktan sonra usm dosyasını oyunun içine atmalısın. Kurulum bayağı uzun sürüyor CMD dosyası açılınca beklemelisin. Eğer bunlarla uğraşmak istemiyorsan paralı ve kaliteli bir yama var ayrıca o yamada DLC'ler çevrildi.
hepsi dahil ise ve uğraştırmıyorsa iyi olr valla fiyat ne kanki güvenilir mi

Hepsi dahil ise ve uğraştırmıyorsa iyi olr vallahi fiyat ne kanki güvenilir mi?

Hocam Anonymous Çeviri sitesine bakabilirsin. Ben kullandım yamalarını bayağı güvenilir ancak abonelik ile satıyorlar yamaları. Abone olduktan sonra 1 aylığına tüm yamalara erişim sağlıyorsun. Bilgisayarına indirdiğin yamalar abonelik bittikten sonra da hala erişilebilir oluyor. Çeviri kalitesi yüksek ve güvenilirler ancak fiyat 100 küsur liraydı biraz tuzlu. Sadece Batman Arkham Knight yaması için bence verilmez o kadar para tabii size kalmış seçmek.

Hocam Anonymous Çeviri sitesine bakabilirsin. Ben kullandım yamalarını bayağı güvenilir ancak abonelik ile satıyorlar yamaları. Abone olduktan sonra 1 aylığına tüm yamalara erişim sağlıyorsun. Bilgisayarına indirdiğin yamalar abonelik bittikten sonra da hala erişilebilir oluyor. Çeviri kalitesi yüksek ve güvenilirler ancak fiyat 100 küsur liraydı biraz tuzlu. Sadece Batman Arkham Knight yaması için bence verilmez o kadar para tabii size kalmış seçmek.
oo bayağı oyunda çevirileri varmış çoğu bitirdiğim oyunu keşke daha önceden öğrenseydim fiyat şu zamana göre çok birşey değil bence ki dediğin gibi bittikten sonra hala erişileiblir ise mükemmelmiş çok sağol kanki

Yeni konular

Geri
Yukarı