Batman Arkham Knight vs. Wolfenstein

invent0r

Hectopat
Bu iki oyundan birini öncelikle oynamak istiyorum. Sizce hangisini oynamalıyım?
Eğer Wolfenstein diyecekseniz de collossus mu yoksa the New order mı yoksa young Blood'u mu oynamalıyım?
Eğer Wolfenstein'in hepsini oyna diyorsan hangi sıra ile oynamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkham Knight'ı tek oynayacaksan çok bir şey anlayamazsın. Öncekileri de oynamalısın.
Wolfenstein oynama sırası şu şekilde: Old blood>the New order>the New colossus>youngblood.
Batman oynama sırası da şöyle: Batman Arkham origins> Batman Arkham asylum> Batman Arkham city> Batman Arkham Knight.
Aslında Wolfenstein'daki old blood ve Batman'deki Origins adlı oyunlar ilk oyunlarının öncesini anlatıyor. O yüzden onları sonraya da atabilirsin aslında.

Arkham Knight'ı tek oynayacaksan çok bir şey anlayamazsın. Öncekileri de oynamalısın.
Wolfenstein oynama sırası şu şekilde: Old blood>the New order>the New colossus>youngblood.
Batman oynama sırası da şöyle: Batman Arkham origins> Batman Arkham asylum> Batman Arkham city> Batman Arkham Knight.
Aslında Wolfenstein'daki old blood ve Batman'deki Origins adlı oyunlar ilk oyunlarının öncesini anlatıyor. O yüzden onları sonraya da atabilirsin aslında.
Peki bunların hepsinin Türkçe altyazısı var mı?

Ben Arkham Knight tercih ederdim, hikayesi ve atmosferi daha iyi.
Peki sadece Arkham Knight'ı oynasam diğer batman oyunlarını oynamasam anlar mıyım? Zaten az çok sahibim konuya. Diğerlerini oynamak istemiyorum çünkü Arkham Knight kadar iyi grafiklere sahip değiller maalesef.
Arkham Knight'ın Türkçe altyazısı var mı?
Arkham Knight'ın Türkçe altyazısı var mı?

Tavsiyem indirimde bütün Batman oyunlarını alıp oynaman olur. Tamam Knight hariç diğer oyunların grafikleri çok mütevazi değil ama hikayeleri çok sağlamdır. Ayrıca oyunun Türkçe yaması da mevcut.
Kendim de buradan indirdim ve sorunsuz bir şekilde oynadım.

Türkçe altyazılar için konuşuyorum. Wolfenstein New order ve New colossusu steamden alacaksanız yama çalışmıyor (ücretsiz olandan bahsediyorum). Ben batman collectionu öneririm gayet güzel tatmin eder hatta Arkham City bir başyapıttır.

Yeni konular

Geri
Yukarı