Batman Arkham Origins Siyah Boşluğa Düşme

Ercan Umut

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar oyunu ilk oynamaya başladığımda bir sorun yoktu. %6 kadar ilerledim ve oyunu oynamak istediğimde Batman siyah boşlukda süzülüyor sadece. Sorun nedir acaba?

Ekran Alıntısı.PNG

Aynı yorumunuzun altına "GÜNCEL, GÜNCEL, VALLAHA BİLLAHA GÜNCEL" bile yazsanız, kimse sizi dikkate almaz. Bu forumda bu şekilde dikkat çekemezsiniz. Bunu unutmayın derim.

Sorununuzun cevabına gelince. Büyük bir ihtimal ile oyununuzda bug oluşmuş. Bir önceki kaydınız var ise, o kayıttan başlatarak, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer yok ise, denemek için, farklı bir kayıt yerine yeni bir oyun açarak, test edin. Eğer düzelmiş ise, sorununuzun bu olduğunu anlamış olursunuz.

Aynı yorumunuzun altına "GÜNCEL, GÜNCEL, VALLAHA BİLLAHA GÜNCEL" bile yazsanız, kimse sizi dikkate almaz. Bu forumda bu şekilde dikkat çekemezsiniz. Bunu unutmayın derim.
Yeni konu açıncada birleştirilecekler ve aynı konuları açmaktan ban yiyeceğim. O yüzden böyle bir yola başvuruyorum. Aşşağılamanıza gerek yoktu.

Yeni konu açıncada birleştirilecekler ve aynı konuları açmaktan ban yiyeceğim. O yüzden böyle bir yola başvuruyorum. Aşşağılamanıza gerek yoktu.

Aşağılama olarak algılamanız ilginç. Zira sizi aşağılayacak bir kelime kullandığımı sanmıyorum. Sadece uyarı verdim. nasıl algıladığınız size kalmış. ;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı