Batman Arkham serisi oynanır mı?

Batman Arkham City oynamıştım ilk çıktığı zamanlarda. Başarılıydı. Yüksek puanlar almıştı. Ondan sonra Batman Arkham Origins çıktı, onun da kar yağma efektine bayıldım. Kara basınca izlerimizin kalması da güzel bir detaydı.

Arkham Knight'taki halüsinasyon sahneleri güzeldi, oyunun sesleri de güzeldi. Kısacası bu üç oyunu da öneririm. Arkham asylum oynamadım dolayısıyla bilemiyorum. En iyisi hangisiydi dersen Arkham City.

Batman Arkham City oynamıştım ilk çıktığı zamanlarda. Başarılıydı. Yüksek puanlar almıştı. Ondan sonra Batman Arkham Origins çıktı, onun da kar yağma efektine bayıldım. Kara basınca izlerimizin kalması da güzel bir detaydı.

Arkham Knight'taki halüsinasyon sahneleri güzeldi, oyunun sesleri de güzeldi. Kısacası bu üç oyunu da öneririm. Arkham asylum oynamadım dolayısıyla bilemiyorum. En iyisi hangisiydi dersen Arkham City.
Burada hepsi gayet güzel bir şekilde anlatılmış geriye tek Asylum kalmış onu da ben anlatayım :) oyunu geçen yaz bitirdim. Oyun çıktığı yıla göre gayet iyi grafiklere sahip ben hiçbir buga rastlamadım ve optimizasyon sorunu görmedim. Hikayesi benim çok hoşuma gitti ama ben küçüklükten beri batman fanı olduğum için biraz abartıyor olabilirim bilmiyorum :) ben kesinlikle alınması gerektiği düşüncesindeyim:)

Yeni konular

Geri
Yukarı