Batman Oyun serisi

MurtyN

Hectopat
Daha fazla  
Steam indirimlerinde batman serisinin tüm oyunlarını aldım kütüphanemdeydi ama oynamak konusunda şüpheliydim şimdi evden çıkamıyorken elimde kalan tek seçenek sizce oynamalımıyım? Oynuycaksamda hikaye sıralaması nasıl ilerliyor acaba hangi oyunla başlamalıyım?

Net en iyi süper kahraman oyun serisi serisi işlenişi grafikleri aksiyonu vs. Çıkış sırasına göre oynamanı tavsiye ederim Batman Arkham Origin'i oynasan da olur oynamasan da olur bence çünkü hikayeden kopuk ve yapımcısı farklı seriyle pek alakası yok. Serinin en iyi oyunu Arkham City Asylum biraz sıkabilir hem mekanik hem level tasarımlarıyla ama sabredip bitir derim.

Batman Arkham asylum ilk oyun. Ben daha geçenlerde oynadım bitirdim oyna çok iyi oyun. Zaten uzun oyunlar olmadıkları için bitirmen uzun sürmez sıkılsan bile ki sıkılacağını sanmıyorum.
1-Batman: Arkham Asylum.
2-Batman: Arkham City.
3-Batman: Arkham Knight
Not:Batman:Arkham' Origins,City oyunundan sonra çıktı ama asıl üçlemeye dahil değil.Adından da anlaşılabileceği gibi Batman'in originini anlatıyor.Ayrıca en kötü oyun Origins.Bence Asylum'dan başla.

Peki öyleyse sıkılmayacağımı söylüyorsanız deniyicem oyunları şimdi indirmeye koydum oynuycam tek istediğim oyunun atmosferine girebilmek.
Peki ya oyunların DLC'leri var mı ekstra hikaye tarzı Witcher DLC'leri gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı