Çözüldü Batman Oyunlarını Çıkış Sıralaması Nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NIGHTOFFLY

Centipat
Arkadaşlar Batman oyunlarını oynamam lazım ve çıkış sırasına göre oynamak istiyorum. Hikaye sıralaması değil, ilk hangi oyunları çıktı son hangi oyunu çıktı bunu bilmek istiyorum. Lütfen yazabilir misiniz ?

Arkadaşlar Google'a zaten baktım. Ama emin olamadım. Çünkü bazıları hikaye sıralaması verir bazıları çıkış. O yüzden size sordum. Ayrıca wikipedia bizim ülkede yasak onun için VPN indiremem.
ForAnAngeL, TheJOK3R size teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar google a zaten baktım. Ama emin olamadım. Çünkü bazıları hikaye sıralaması verir bazıları çıkış. O yüzden size sordum. Ayrıca wikipedia bizim ülkede yasak onun için vpn indiremem.
ForAnAngeL, TheJOK3R size teşekkür ederim.
Sitenin başına 0 koy girebiliyorsun Wiki' ye.

Biraz hort gibi olacak, kusura bakmayın. Origins ile başladım ve 1.5 saat oynadım. Sizce ne yapmalıyım? Asylum'a mı geçeyim yoksa Origins'i mi bitireyim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı