Oyun Batman The Enemy Within - Batman The Telltale Series 9,75 TL

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Konusu açıldı mı bilmiyorum ama açılan konulara baktım göremedim. Gayet güzel oyun, güzel yapım. İyi fiyat bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konusu açıldı mı bilmiyorum ama açılan konulara baktım göremedim. Gayet güzel oyun, güzel yapım. İyi fiyat bence.

Bu ara bir çok Oyun serisi indirimde Witcher , Battfield , Rockstar oyunları gibi. Bende BF1- BF5 - Witcher 3 alarak faydalandım.

10 TL fazla bir para değil. Güzele benziyor alayım da en azından kütüphane de durur.

Bir ara prime üzerinden ücretsiz dağıtılmıştı. Almayı düşünen arkadaşlar kütüphanelerini kontrol etmeden almasınlar.
1672521179952.png

Arkadaşlar bir de şöyle bir şey var, bu paket oyunun 2 serisini birleştirip mi veriyor bilmiyorum. Batman the enemy within - Batman the Telltale series yazıyor herhalde 2 oyun serisi birleştirilip ya da tek tek veriliyor. Alanlar bakabilir. Normalde the Telltale series ile başlayıp sonra the enemy within oyununa geçmek lazım. Almadığımdan tam bilmiyorum. Haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı