Battelfield 1 oyun girişinde bug

Strosferus13

Kilopat
Daha fazla  
Oyununa tıkladığımda Battelfield 5 reklamı geliyor devam diyorum hiçbir mause işlevi o an çalışmıyor, muhtemelen grafik kartının düşük olmasından kaynaklanıyor ama bunu nasıl çözeceğimi bilmiyorum.

Ekran Kartı HD 6850 öncesinde bellek düşük uyarısı veriyor tamam diyorum oyuna girince bugda kalıyor GPU driveri güncel ve driverdan kaynaklanan muhtemel sorunlar(regedit düzenlemesi)denendi.

Biliyorum bu oyun bu kartı aşıyor sistem gereksinimlerinde ama YouTube'da oyunu açıp oynayıp test videosu çekenler var, bu oyunu nasıl açabilirim?

Yaşadığım sorunun videosu:

Son düzenleyen: Moderatör:
Pencere ile başlatıp o ekranı geçmen lazım. BF1 config dosyalarını bir kurcala derim. Ya da ekran kartı sürücüsünün betası varsa onu yükle derim. AMD desteği biten kartlarda beta sürüm de oluyor diye biliyorum.

Pencere ile başlatıp o ekranı geçmen lazım. BF1 config dosyalarını bir kurcala derim. Ya da ekran kartı sürücüsünün betası varsa onu yükle derim. AMD desteği biten kartlarda beta sürüm de oluyor diye biliyorum.
Beta sürüm yüklendi. Diğer deneyeceğim.

Sorun güncel. B1 Config dosyalarını kurcala derken ne yapmam gerekiyor?
Oyun Ana menüye geçmiyor ve bunun bir çözümü yok B1 foruma da konu açtım bununla ilgili verilen cevap, sistem gereksinimleri ile ilgili :
Oyunu hd6850 açıp oynayanlar var buyrun Xfx Hd6850:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Screenshot_20190430-172637.jpeg

Origin In-Game Battlefield 4 ve 1 oyunlarında bu tip sorunlar yaratmaktadır. Çözüm için;

Origin'i açın
Battlefield 1'e tıklayın
Settings butonuna tıklayın
Game Properties'e tıklayın
"Enable Origin In Game for Battlefield 4™" seçeneğini devre dışı bırakın.

Kesin bir şekilde sorununuzu çözecektir, iyi forumlar.

Origin In-Game Battlefield 4 ve 1 oyunlarında bu tip sorunlar yaratmaktadır. Çözüm için;

Origin'i açın
Battlefield 1'e tıklayın
Settings butonuna tıklayın
Game Properties'e tıklayın
"Enable Origin In Game for Battlefield 4[emoji769]" seçeneğini devre dışı bırakın.

Kesin bir şekilde sorununuzu çözecektir, iyi forumlar.
Çözülür gibi yaptı ama çözülmedi yine :((
1 saniye ana menü göründü sonra yine bu ekranda kaldı
DSC_0001.jpeg

Oyunu ayarlardan onardım başlattım aynı şekilde şimdi de girişde ayar bölümünde kaldı ne fare ne klavye hiçbirşeyle müdahale edemiyorum
Bunun bir çözümü yok mu @recepbaltaş
DSC_0002.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı