Çözüldü Battle.net 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

The Old Ways

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Sorunum biraz önce başladı. Hatayı almadan 5 dakika kadar önce Battle.net'i kapattım. Sonrasında işimi hallettim ve tekrar battle.net'e tıkladığımda başlıkta belirttiğim hatayı almaya başladım. Log dosyasını buradan indirebilirsiniz. Sistem, ekran kartı, BIOS vb. güncel.

Not: Hatada belirttiği üzere Battle.net'i silip yeniden yüklemeyi denedim, ancak sorunum çözülmedi.

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Son düzenleme:
Çözüm
@Jayce Yanıtınız için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz içerikleri silmem işe yaramasa da Battle.net dizinindeki son güncelleme dosyasını silmem sorunu geçici olarak çözdü. Bahsettiğim klasör " Battle.net.13747 ", Battle.net'in son güncelleme klasörü. Silmemin ardından uygulama açılıyor, klasörü yeniden oluşturuyor fakat bu defa giriş yapabiliyorum. Çıkış yapınca yine aynı hatayı veriyor ve aynı klasörü yine silmek gerekiyor. Şimdilik tek çözüm yolu, Battle.net'i başlatmadan önce her defasında bu klasörü silmek gibi görünüyor. Hata raporu bileti oluşturdum ve şaşırtıcı biçimde hızlı bir şekilde ilgileneceklerine dair geri dönüş aldım.

Tekrardan teşekkür ederim :)
Battle.net ile ilgili bir sorunmuş.

Forumlarında Blizzard ve Battle.net'e ait dosyaları %appdata%, %programdata% %localappdata% ve %temp% manuel olarak bu konumlardan silmeyi ve yazılımı öyle kurmayı önermişler.

@Jayce Yanıtınız için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz içerikleri silmem işe yaramasa da Battle.net dizinindeki son güncelleme dosyasını silmem sorunu geçici olarak çözdü. Bahsettiğim klasör " Battle.net.13747 ", Battle.net'in son güncelleme klasörü. Silmemin ardından uygulama açılıyor, klasörü yeniden oluşturuyor fakat bu defa giriş yapabiliyorum. Çıkış yapınca yine aynı hatayı veriyor ve aynı klasörü yine silmek gerekiyor. Şimdilik tek çözüm yolu, Battle.net'i başlatmadan önce her defasında bu klasörü silmek gibi görünüyor. Hata raporu bileti oluşturdum ve şaşırtıcı biçimde hızlı bir şekilde ilgileneceklerine dair geri dönüş aldım.

Tekrardan teşekkür ederim :)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı