Çözüldü Battle.net CoD oyunlarında "an error has occurred while launching the Game" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KenanBulutE

Hectopat
Battle.net üzerinden MW 2 indirdim içinde Warzone 2.0'da dahil, Battle.net üzerinden play yazısına tıklıyorum, Battle.net kapanıyor (oyun başlarken otomatik kapatıyor kendini) sonra tekrar Battle net açılıyor ve tekrar play yazısı geliyor, oyun tepki vermiyor, açılmıyor.

Tam konuyu açtım, şimdi de battle.net açılıp kapandıktan sonra şu hatayı verdi.
"An error has occurred while launching the Game. Follow the steps in this Support Artics'le to fix this issue"

Sistemi sormanıza gerek yok MW2 çıktından beri oynuyordum sistemle alakası yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Battle.net üzerinden MW 2 indirdim içinde Warzone 2.0'da dahil, Battle.net üzerinden play yazısına tıklıyorum, Battle.net kapanıyor (oyun başlarken otomatik kapatıyor kendini) sonra tekrar Battle net açılıyor ve tekrar play yazısı geliyor, oyun tepki vermiyor, açılmıyor.

Tam konuyu açtım, şimdi de battle.net açılıp kapandıktan sonra şu hatayı verdi.
"An error has occurred while launching the Game. Follow the steps in this Support Artics'le to fix this issue"

Sistemi sormanıza gerek yok MW2 çıktından beri oynuyordum sistemle alakası yok.
Ekran kartınıza güncelleme gelip gelmediğini kontrol eder misiniz? Geldiyse güncelleyip tekrar dener misiniz?

Arkadaşlar sorunun çözümünğ yazıyorum.
Bende işe yaradı.

1- istediğiniz bir yere, Call of Duty MW2 adında (istediğiniz adı koyabilirsiniz) klasör açın.

2- MW2'nin kurulu olduğu klasörü bulun ve klasörü bütün içeriği ile birlikte açtığınız Call of Duty MW2 klasörüne atın.

3- Battle.net'ten çıkış yapın ve tekrar girin. Tekrar giriş yaptığınızda install yazısını görünce korkmayın.

4- ınstall yazısı altındaki "locate Game files" yazısına tıklayın ve ardından açtığınız Call of Duty MW2 klasörünü seçin,
(Seçtiğiniz klasöre girdiğinizde içinde ekstradan bir klasör olmasın, tıkladığınızda direk oyun dosyalarına erişilebilsin yoksa kabul etmez.

Bu şekilde Battle.net üzerinden oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı