Çözüldü Battle.net kütüphanemde almadığım halde Call of Duty: Modern Warfare var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mustaine

Megapat
Yer
Anaheim, Los Angeles, CA
Daha fazla  
Merhabalar,

Battle.net'te almadığım halde CoD MW var. Sadece Warzone indirmiştim buradan bir yıl kadar önce. Şimdi ise Modern Warfare olarak gözüküyor. İndirmeyi başlattığımda da Modern Warfare adı altında indiriyor. Bu gerçek Modern Warfare midir yoksa Warzone mu? Mağazadan da baktım, tekrar satın alabiliyorum.

İlgili görsel:

1669742647142.png

Warzone indirdim oynadım sonra yorum yapmak için Steam sayfasına girdim beni warfare sayfasına attı oyun kütüphaneme gelmiş ona yorum yapabildim. Oyuna girerken warfareye giriyoruz warzone bir mod gibi bir şey sanırım. Oyun içinde warfare modlarına girmeye çalıştığımda oyunu satın almamı söylüyor. Oyun kütüphanende var ama oynayamıyorsun. Steam içinde aynı durum mevcut.

Dostlar yardım edin. Battle net uygulamasına girdim varzone indirme alaninda sil yaptim yanlislikla simdi varzone menusu kayboldu sol atta varzone indirip cod 2019 u oynayamiyorum lutfen yarrım edin.

Oyunu insallah kutuphaneden kalıcı silmemişimdir :(

Yeni konular

Geri
Yukarı