Battle.Net satın alım yapılmıyor

Bu sabah denemek için, 10€ bakiye yüklemesi yaptım Battle Net'e sorunsuz yüklenmişti.
Hmm, ozaman support ile iletişime geçin hocam. Ben bakiye yüklemeden direkt sizin gibi oyunu satın almaya kalktığımda bu sorun ile karşılaşmıştım. Sorunun çözümünü diğer kartım olan kredi kartıyla çözmüştüm.

Hmm, ozaman support ile iletişime geçin hocam. Ben bakiye yüklemeden direkt sizin gibi oyunu satın almaya kalktığımda bu sorun ile karşılaşmıştım. Sorunun çözümünü diğer kartım olan kredi kartıyla çözmüştüm.
Teşekkürler, kredi kartıyla da deneyeceğim. Olmaz ise support'a ulaşmaya çalışacağım.
Bir de şöyle bir şey var, 3 kere almayı denedim hepsinde başarısız oldu ve BattleNet her başarısız çekimde 15 TL çekmiş. Şaka gibi gerçekten :D .

Son düzenleme:
Banka kartı veya kredi kartı olması hiçbir şey farketmiyor. Bazı bankaların bazı kartları onlar tarafından uygun bulunmayabiliyor. Size önerim sanal kart açmanız. Hesap kartına bağlı olarak. Olmadı kredi kartına bağlı bir sanal kart açın. Ben zamanında banka kartıma bağlı sanal kart ile 2 Call Of Duty oyununu almıştım. Yani sorun bizim tarafımızdan değil de onlar tarafından kabul edilmeyen kartlardan ötürü olabilir.

Banka kartı veya kredi kartı olması hiçbir şey farketmiyor. Bazı bankaların bazı kartları onlar tarafından uygun bulunmayabiliyor. Size önerim sanal kart açmanız. Hesap kartına bağlı olarak. Olmadı kredi kartına bağlı bir sanal kart açın. Ben zamanında banka kartıma bağlı sanal kart ile 2 Call Of Duty oyununu almıştım. Yani sorun bizim tarafımızdan değil de onlar tarafından kabul edilmeyen kartlardan ötürü olabilir.
Sanal kart ile de denedim fakat maalesef sonuç yok. Bu sefer GameSatış'dan 50€ Gift Card aldım, kodu bekliyorum. Umarım kodu kabul eder ve alabilirim. Bir oyun almak için bu kadar uğraştığımı hatırlamıyorum. Eminim, Avrupa'da veya Amerika kıtalarında oturan insanlar bu kadar sıkıntı çekmiyordur.

Geri
Yukarı