Battle.net taksitle oyun alma imkanı var mı?

• Konuyu başlatan WTC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 3B

WTC

Kilopat
Battle.net'ten taksitle oyun alma yöntemi var mı? Aracı siteler üzerinden olabilir. Diablo IV almayı çok istiyorum fakat bu aralar durumlar sıkışık. Taşınma aşamasındayım. 2.000TL bir oyuna çok fazla. Ekonomiyi bu hale getirenler sağ olmasın oyunları kredi çekerek alacağız yakında. Taksitle alma yöntemi biliyorsanız, almak istiyorum.

Battle.net'ten taksitle oyun alma yöntemi var mı? Aracı siteler üzerinden olabilir. Diablo IV almayı çok istiyorum fakat bu aralar durumlar sıkışık. Taşınma aşamasındayım. 2.000TL bir oyuna çok fazla. Ekonomiyi bu hale getirenler sağ olmasın oyunları kredi çekerek alacağız yakında. Taksitle alma yöntemi biliyorsanız, almak istiyorum.

Taksitli nakit avans çek daha sonra karttan tek çekim çekip oyunu aldıktan sonra elinde ki parayı karta borç ödeme olarak yatır. Taksitli nakit avansını öde aylık olarak. Aklıma başka çözüm gelmedi.

Kredi kartından çek ondan sonra X uygulamadan veya arayarak taksitlendir.

Taksitli nakit avans çek daha sonra karttan tek çekim çekip oyunu aldıktan sonra elinde ki parayı karta borç ödeme olarak yatır. Taksitli nakit avansını öde aylık olarak. Aklıma başka çözüm gelmedi.
Nakit avans çekmenin belli bir faizi oluyordu. Ev taşıma, tadilatlar vs. aşırı masrafa gireceğim. Fazla faiz koymuyorsa düşünülebilir aslında. Fakat bir oyun için bunca çile çekmek hiç hoş değil :D Daha çok taksitli Steam cüzdan ödemesi gibi yöntemler var mı diye merak ettim. Bankalarla uğraşmak yorucu oluyor.

@Valiantt Taksitlendirmeyi ücretsiz yapmadıkları için faiz tutarı fazla olur. Ücretsiz taksitlendirme imkanlarını belli şeylere uyguluyorlar.

Nakit avans çekmenin belli bir faizi oluyordu. Ev taşıma, tadilatlar vs. aşırı masrafa gireceğim. Fazla faiz koymuyorsa düşünülebilir aslında. Fakat bir oyun için bunca çile çekmek hiç hoş değil :D daha çok taksitli Steam cüzdan ödemesi gibi yöntemler var mı diye merak ettim. Bankalarla uğraşmak yorucu oluyor.

@Valiantt taksitlendirmeyi ücretsiz yapmadıkları için faiz tutarı fazla olur. Ücretsiz taksitlendirme imkanlarını belli şeylere uyguluyorlar.

Evet uyguluyorlar ama 2 taksit de veya 3 çok bir faiz uygulanmıyor diye biliyorum. Şahsen ben faizi çok problem etmem aşırıya kaçmadığı sürece çünkü, bana nefes aldırmış oluyorlar baktığın zaman. Tabii ki gönül ister sıfır faiz ile çözelim ama başka yolu yok maalesef, en azından benim aklıma gelen bu.

Evet uyguluyorlar ama 2 taksit de veya 3 çok bir faiz uygulanmıyor diye biliyorum. Şahsen ben faizi çok problem etmem aşırıya kaçmadığı sürece çünkü, bana nefes aldırmış oluyorlar baktığın zaman. Tabii ki gönül ister sıfır faiz ile çözelim ama başka yolu yok maalesef. En azından benim aklıma gelen bu.
Garanti bankası bayağı faiz uyguluyor. Şu an nefes alabilecek durumum yok. Çünkü çok masrafım olacak. Araya sıkıştırmaya çalışıyorum sadece. En az 4 taksit düşünebilirim, ki onunda faizi bayağı eklenir. Steam Cüzdan taksitli alırken çok rahat oluyor. Fazla faiz koyulmuyor sitelerde. Ama Battlenet için peşin ödemekten başka çare yok. Gift Card alınabiliyor Euro bazında, o da sadece EU için geçerli. Bizim ülkede geçmiyor. Geçse bir yolu olabilirdi. Diablo beklemediğim oyun olsa hiç umrumda olmayacakta işte...

Garanti Bankası bayağı faiz uyguluyor. Şu an nefes alabilecek durumum yok. Çünkü çok masrafım olacak. Araya sıkıştırmaya çalışıyorum sadece. En az 4 taksit düşünebilirim, ki onunda faizi bayağı eklenir. Steam cüzdan taksitli alırken çok rahat oluyor. Fazla faiz koyulmuyor sitelerde. Ama Battle.net için peşin ödemekten başka çare yok. Gift Card alınabiliyor euro bazında, o da sadece EU için geçerli. Bizim ülkede geçmiyor. Geçse bir yolu olabilirdi.

DurmaPlay gibi siteleri kontrol ettiniz mi? Bazı siteler dediğiniz gibi taksit imkanı sunuyor ama faiz kısmı hakkın da hiçbir fikrim yok tabii ki. Bu arada marka takıntınız yok ise ve bu tarz oyunlara açlığınızı sonuna kadar giderecek bir oyun önerebilirim Path of Exile. Diablo IV çıkışı ile beraber muhtemelen Path of Exile 2 de çıkacak ve en büyük haterı olmama rağmen ve Diablo III de saatlerimi vermeme rağmen benim için Diablo'dan çok daha iyi bir oyun. Bunu kabullendim ve 1000 saati bana oynattı ve oynatmaya devam ediyor.

@Valiantt DurmaPlay soyguncu bir site. Fiyatları resmi fiyatlardan daha pahalı ve üstüne taksit yapınca iyice sömürüyorlar.

Path of Exile arada oynuyorum. Ücretsiz olmasının yanı sıra çok kaliteli bir oyun ama Diablo bu türün atası bildiğiniz gibi. Özellikle şu an betası olan Diablo IV muhteşem duruyor. Hikaye anlatımı, atmosfer, oynanış, animasyonları ile çok uğraşıldığı belli. Büyük ihtimal yılın oyunu ödülünü alacaktır. Tarzı bana daha uygun. Bir yolunu bulacağım artık.

Geri
Yukarı