Battle.net Türk lirası desteği ne zaman gelecek?

Dolar kurunu 10'a sabitlemişler. Ne iyi ne kötü bir özel fiyatlandırma. Euro'ya göre almaktan bu fiyatlardan almak daha mantıklı olacak.

Hemde nasıl mantıklı olur var ya bir de MW 2 çıkana kadar fiyatlar değişmez ise 600 TL alırız 1K vermekten iyidir sonuçta %40 indirimde 350 TL falan alabiliyoruz oncekine göre çok çok iyi.
Vanguard oynamak istiyordum da 600 benim için gerçekten de yüksek bir meblağ, :(.

%38 indirime giriyor bazen 350 TL alabilirsin indirimlerde.
Diablo standart sürümü 100 TL indirimde şu an.

Konsoldaki fiyatlarla aynısı olmuş.
Türk lirası ile almak bizi gine memnun etmeyecek gibi, şahsen beni etmedi. CoD Vanguard Ultimate 999TL. Gine oynayamayacağım anlaşılan WoW da oynayamayacağım hala.
Hocam euro 16 şu an,10a sabitlemişler nerdeyse yarısı yine iyi.

Cok iyi fiyatlandirmalar. Uzgunum digerleri icin ama Türk lirasi kagit parcasi gibi bir şey oldu. Yapilabilecek en iyi miktari yapmislar. Inanilmaz sevindim bu fiyatlandirmaya.

WoW shadowland base Edition sitelerde 350TL satılıyordu şu an 399TL battle.net te bize yaramadığı kesin.

WoW shadowland base Edition sitelerde 350TL satılıyordu şu an 399TL battle.net te bize yaramadığı kesin.
Ben genelde battlenetten aliyorum o yuzden epin sitelerindeki fiyati bilmiyorum gecmiste ne kadar ama su an buyuk epin sitelerinde 450tl olarak gordum ve 60gunluk gameplaylerde daha pahaliya geliyor gibi. Benim gordugum su an icin battlenet daha iyi gibi ama bazi siteler daha ucuza da veriyor olabilir tabii. ben bir kac buyuk bildigim siteye baktim, her birine bakmadim o yuzden direkt bir sey diyemiyorum.

fakat sabitledikleri kur olarak bence yapabilecek en iyi orani yapmislar gibi geldi. eger daha ucuza veren site varsa, paylasirsaniz cok sevinirim ben de bir kac sey alacagim da ucuza varsa daha ucuza alalim bosuna vermeyelim :)

Geri
Yukarı