Battle.net üzerinden alınan Diablo 4 Steam'de oynanır mı?

Hayır, hesap birleştirme gibi bir şey yok. Sadece Steam kütüphaneye battle.net uygulamasını ekleyip, Battle netten Diablo4'ü çalıştırdığında, Steam üzerinde Diablo4 oynuyor şeklinde gözükebiliyorsun. Başarımlar, oynama saati vs gibi şeyler aktarılmıyor doğal olarak.

Oynuyamazsınız, Steam farklı bir mağaza sonuçta.

Oynayamazsın. Dünyaca ünlü kırmızı renkli forumda bir kaç kullanıcı ticket açıp bu talepte bulunmuşlar. Fakat böyle bir şey mümkün değil diye dönüş almışlar.

Yalan yanlış konuşma, ben Steam'den aldım çok rahat oynanıyor. Sadece ilk açtığında sana kod veriyor onu Battle nete girip Steam'e bağla diyor bağlayınca açılıyor ayrıca Battle neti Steam kütüphaneye eklemeye gerek yok.
Sorulan soru: Battle.net mağazasından oyunu satın aldım, oyunu Steam'e ekleyebilir/geçirebilir miyim?

Sizin cevabınız: Oyunu Steam'den satın aldım, Battle.net'e ekledim. Yalan yanlış konuşmayın!

-

Size tavsiyem, henüz YKS'ye girmemiş yaştaysanız en yakın zamanda Paragraf çözmeye başlayın. Çünkü "okuduğunu anlama" yeteneğiniz bu halde iken TYT Türkçe bile yapamazsınız.

"Yalancı" iftiranız sadece sizi küçük düşürüyor.

Alıntıladığınız cevabımın, bu yazıya bakarak doğru olduğunu anlayabilirsiniz. Ortada bir yalan yok:
1713713980953.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı