Battle.net yükleme hatası

kylami

Centipat
Daha fazla  
Diablo 4'ü yüklemek için once Battle net istiyor. Kurmak istiyorum ama hata veriyor nedendir acaba?

1711822506765.png

Edit: Biraz kurcalayarak kendim çozdüm sorunu. Aynı hata alan olursa yardımcı olurum.

Son düzenleme:
Bende normaldde Game Pass almam aldım bir baktım yükleyemiyorum Diablo 4

Hocam sen Battle net üzerinden mi Game Pass üzerinden mi yüklüyorsun?
Bende Game Pass üzerinden yüklenmiyor zaten Battle net üzerinden yüklemeye çalışıyorum o da sürekli hata veriyor.

Bende Game Pass üzerinden yüklenmiyor zaten Battle net üzerinden yüklemeye çalışıyorum o da sürekli hata veriyor.
İkisinden de yükleyebiliyorum ancak 6 kb/s ile ne kadar yüklemek denebilir ki internet hızım çok iyi ancak yüklenebilse keşke yüklendi bir kısmı 20 mb/s ile vesaire ancak şuan 6 kb/s gösteriyor 2 3 saattir de böyle .

1711898224048.png
şuan da buhızda yüklenmeye başladı aşırı mutluyum inşallah tekar 6kb/s ye düşmez dua edin hocam.

Dosya Ekleri

• 1711898219559.png
    1711898219559.png
    3 KB · Görüntüleme: 9
Game Pass'te bu hatayı alıyorum orada açılsa yükleme ekranı belki yükleyebilirim ama bunu da çozemedim. Yardımcı olan olursa sevinirim.

1711899177517.png

Game Pass'te bu hatayı alıyorum orada açılsa yükleme ekranı belki yükleyebilirim ama bunu da çozemedim. Yardımcı olan olursa sevinirim.

Eki Görüntüle 2155559
Ben yükledim oynadım dün baya neden böyle bir osrunla karşılaşıyorsunuz anlamadım battle.net e girip ayarlardan xbox hesabınızı bağlayacaksınız battle netten yükleyeceksiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı